Słowa pierwszej damy Francji wywołały falę spekulacji

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 16:48

Choć każdy jej krok śledzą miliony ludzi na całym świecie, życiu Melanii Trump daleko jest do ideału. Od dłuższego czasu mówi się o poważnym kryzysie w jej związku z prezydentem USA. Sytuacji nie poprawiło najnowsze wyznanie Brigitte Macron, pierwszej damy Francji, która wraz z mężem zakończyła niedawno oficjalną wizytę w Białym Domu.

Kryzys w małżeństwie Melanii i Donald Trumpów

O tym, że małżeństwo Donalda Trumpa z Melanią Trump jest fikcją podtrzymywaną na potrzeby wielkiej polityki w kuluarach mówi się od dawna. Nie jest tajemnicą, że obecny prezydent USA miał swego czasu problemy z dochowaniem wierności żonie. Kilka tygodni temu media żyły wyznaniami jednej z jego byłych kochanek, aktorki filmów pornograficznych, która opowiadała w wywiadach o seksie z Donaldem Trumpem.

Co prawda Melania nie skomentowała tych pikantnych wyznań na łamach prasy, ale utwierdziły one jedynie opinię publiczną w przekonaniu, że pierwsza dama USA jest wybitnie nieszczęśliwa w małżeństwie z prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Brigitte Macron o Melanii Trump. Dlaczego żona Donalda Trumpa nie opuszcza Białego Domu

Niespodziewanie głos w sprawie zabrała Brigitte Macron! Pierwsza dama Francji zakończyła niedawno oficjalną wizytę za oceanem i z tej okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o życiu Melanii Trump w Białym Domu.

„Melania jest naprawdę zabawna, mamy podobne poczucie humoru. Jest kimś kto ma silną osobowość, ale pracuje ciężko, aby to ukryć. Jest więźniem Białego Domu. Nie może nawet otworzyć okna, nie może wyjść na zewnątrz. Jest znacznie bardziej skrępowana niż ja. Ja wychodzę codziennie na ulice Paryża”, wyznała Brigitte Macron w wywiadzie dla Le Monde. 

W sieci od razu zawrzało i wszyscy zastanawiają się, czy słowa pierwszej damy Francji to jedynie niefortunna wypowiedź czy też chciała w ten sposób dać do zrozumienia światu, że Melania Trump czuje się jako najważniejsza kobieta w USA nieszczęśliwa i samotna?   

1/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
1/5

Brigitte Macron w najnowszym wywiadzie nie szczędziła Melanii Trump ciepłych słów. Stwierdziła jednak, że pierwsza dama USA „więźniem Białego Domu”.

2/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
2/5

Brigitte Macron z mężem zakończyła niedawno oficjalną wizytę w USA. Miała okazję w jej trakcie nawiązać znajomość z Melanią Trump.

3/5
styl Brigitte Macron, Melania Trump, styl Melanii Trump
Copyright @East News
3/5

Brigitte Macron chwaliła między innymi osobowość Melanii Trump. Stwierdziła jednak, że pierwsza dama USA nie może opuszczać Białego Domu.

4/5
Melania Trump, Donald Trump, Emmanuel Macaron, Brigitte Macron, pierwsze damy
Copyright @East News
4/5

Wyznanie Brigitte Macron od razu uruchomiło falę spekulacji na temat związku Melanii Trump z Donaldem Trumpem.

5/5
Melania Trump, Donald Trump, Brigitte Macron, Emmanuel Macron
Copyright @East News
5/5

Czyżby Melania Trump czuła się w Białym Domu samotna i opuszczona?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…