Brad Pitt, Jennifer Lawrence, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lawrence i Brad Pitt mają romans? „Stworzyliby bardzo wpływową parę!’’

Damian Duda 7 grudnia 2017 08:55
Brad Pitt, Jennifer Lawrence, main topic
Fot. East News

 

O tym romansie mówią wszyscy! Nikt nie spodziewał się, że Brad Pitt i Jennifer Lawrence zostaną parą. Jednak komu zależy na ujawnianiu intymnych szczegółów z życia aktora? Będziecie zaskoczeni!

 

Zobacz też: Top 20 filmów animowanych wszech czasów. NASZ RANKING

Romanse Brada Pitta

Lista osób, z którymi media nie związały do tej pory aktora, skraca się w zastraszającym tempie. Księżna Charlotte Casiraghi, Kate Hudson, Sienna Miller... — to o nich pisano jako następczyniach Angeliny Jolie. Jak pokazał czas, żadna z tych relacji nie wytrzymała dłużej niż kilka tygodni. Tym razem w zagranicznych serwisach pojawiła się informacja o romansie Pitta i... Jennifer Lawrence. „Brad nie umawiał się z nikim od rozwodu z Angeliną, a Jennifer przyciąga sporą uwagę. Stworzyliby bardzo wpływową parę’’, czytamy w zagranicznych mediach. Niestety, jak się później okazało, to tylko plotki, które wywołuje... sam aktor! Jak myślicie, czy w ten sposób gwiazdor chce odgryźć się na Angelinie? 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta

Wiemy, z kim się spotyka Brad Pitt!’’, „Nowy romans aktora! Kim jest następczyni Angeliny Jolie?’’. To zaledwie dwa nagłówki, które najlepiej opisują to, co obecnie dzieje się w życiu gwiazdy Hollywood. Kiedy we wrześniu 2016 r. w mediach pojawiła się informacja, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się, wszyscy fani zamarli. A największe tytuły prasowe, które na co dzień nie piszą o życiu gwiazd, pokazali rozwodzącą się parę na swoich okładkach. Świat wówczas oszalał. Dosłownie. „Jeśli Brad i Angelina rozwodzą się, nie wierzę w miłość...’’, „To niemożliwe! Jak to?’’ — pisali w komentarzach zawiedzeni internauci. Nic dziwnego, piękny obrazek idealnej rodziny, który zarówno Angelina, jak i Brad podtrzymywali przez lata, okazał się nieprawdziwy. A telenowela rozpoczęła się, kiedy media zaczęły prać wszystkie brudy z ich życia prywatnego. Problemy z alkoholem aktora, liczne kłótnie pomiędzy małżonkami, a do tego zdrady, które media przypisują Bradowi. Te wszystkie czynniki sprawiły, że zarówno gwiazdorska para była tematem numer jeden. Czy to pomogło im w karierze? Niewiadomo. 

 

Jennifer Lawrence na Festiwalu Filmowym w Wenecji
Fot. ons.pl

 

Brad Pitt GQ Style
Fot. GQ Style

 

Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images

 

Brad Pitt GQ Style
Fot. GQ Style

 

Zobacz też: Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o...30 lat! Co na to Angelina Jolie?

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.