Brad Pitt, Jennifer Lawrence, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lawrence i Brad Pitt mają romans? „Stworzyliby bardzo wpływową parę!’’

Damian Duda 7 grudnia 2017 08:55
Brad Pitt, Jennifer Lawrence, main topic
Fot. East News

 

O tym romansie mówią wszyscy! Nikt nie spodziewał się, że Brad Pitt i Jennifer Lawrence zostaną parą. Jednak komu zależy na ujawnianiu intymnych szczegółów z życia aktora? Będziecie zaskoczeni!

 

Zobacz też: Top 20 filmów animowanych wszech czasów. NASZ RANKING

Romanse Brada Pitta

Lista osób, z którymi media nie związały do tej pory aktora, skraca się w zastraszającym tempie. Księżna Charlotte Casiraghi, Kate Hudson, Sienna Miller... — to o nich pisano jako następczyniach Angeliny Jolie. Jak pokazał czas, żadna z tych relacji nie wytrzymała dłużej niż kilka tygodni. Tym razem w zagranicznych serwisach pojawiła się informacja o romansie Pitta i... Jennifer Lawrence. „Brad nie umawiał się z nikim od rozwodu z Angeliną, a Jennifer przyciąga sporą uwagę. Stworzyliby bardzo wpływową parę’’, czytamy w zagranicznych mediach. Niestety, jak się później okazało, to tylko plotki, które wywołuje... sam aktor! Jak myślicie, czy w ten sposób gwiazdor chce odgryźć się na Angelinie? 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta

Wiemy, z kim się spotyka Brad Pitt!’’, „Nowy romans aktora! Kim jest następczyni Angeliny Jolie?’’. To zaledwie dwa nagłówki, które najlepiej opisują to, co obecnie dzieje się w życiu gwiazdy Hollywood. Kiedy we wrześniu 2016 r. w mediach pojawiła się informacja, że Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się, wszyscy fani zamarli. A największe tytuły prasowe, które na co dzień nie piszą o życiu gwiazd, pokazali rozwodzącą się parę na swoich okładkach. Świat wówczas oszalał. Dosłownie. „Jeśli Brad i Angelina rozwodzą się, nie wierzę w miłość...’’, „To niemożliwe! Jak to?’’ — pisali w komentarzach zawiedzeni internauci. Nic dziwnego, piękny obrazek idealnej rodziny, który zarówno Angelina, jak i Brad podtrzymywali przez lata, okazał się nieprawdziwy. A telenowela rozpoczęła się, kiedy media zaczęły prać wszystkie brudy z ich życia prywatnego. Problemy z alkoholem aktora, liczne kłótnie pomiędzy małżonkami, a do tego zdrady, które media przypisują Bradowi. Te wszystkie czynniki sprawiły, że zarówno gwiazdorska para była tematem numer jeden. Czy to pomogło im w karierze? Niewiadomo. 

 

Jennifer Lawrence na Festiwalu Filmowym w Wenecji
Fot. ons.pl

 

Brad Pitt GQ Style
Fot. GQ Style

 

Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images

 

Brad Pitt GQ Style
Fot. GQ Style

 

Zobacz też: Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o...30 lat! Co na to Angelina Jolie?

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.