Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Brat Pitt jest wściekły na Angelinę Jolie za wynajmowanie ochroniarzy?

„Nie podoba mu się pomysł nieznajomych, którzy...”

Weronika Kostyra 10 stycznia 2019 06:53
Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta jest nadal w toku. Atmosfera między nimi pozostaje bardzo napięta. Kilka dni temu Brada rozwścieczyły zdjęcia, które obiegły internet. Widać na nim jak dwie córki pary, Vivienne i Shiloh, robią zakupy w towarzystwie ochroniarza. Ich ojciec ma to za złe Angelinie. Dlaczego?

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta na zakupach z ochroniarzem

Dwunastoletnia Shiloh i dziesięcioletnia Vivienne były tego dnia w sklepie plastycznym, żeby kupić materiały do swoich prac artystycznych. Jednak nie to zdenerwowało Brada Pitta. Aktorowi nie podoba się, że on sam ma utrudniony kontakt z dziećmi, nie może zabrać swoich córek na zakupy, a towarzyszy im obcy mężczyzna. To on spędza z dziewczynkami więcej czasu niż ich własny ojciec i to on ma na nie potencjalny wpływ.

„Brad jest rozczarowany, że nie poświęca więcej czasu na wychowanie dzieci. Najgorszą częścią rozwodu nie jest dla niego strata Angeliny, ale to, że nie widuje już swoich dzieci na co dzień. Jest zdenerwowany, że nie może grać większej roli przy wychowaniu własnych dzieci, a szczególnie nie lubi, gdy spędzają one zbyt dużo czasu z ochroniarzami lub innymi asystentami, których Angelina zatrudnia i których on nigdy nie poznał. Bradowi nie podoba się pomysł nieznajomych, którzy spędzają tak wiele czasu z dziećmi”, podaje Hollywoodlife.com.

Para ma szóstkę dzieci, dlatego Angelina Jolie często korzysta z pomocy opiekunek i ochroniarzy, szczególnie kiedy pracuje. Zazwyczaj jednak w pełni poświęca się macierzyństwu i bardzo często jest widywana w dziećmi na spacerach i zakupach.

Ona i jej były mąż ustalili, że prawo do opieki nad dziećmi przypadnie im w połowie, ale do czasu końca procesu matka wciąż spędza z nimi więcej czasu. Brad Pitt irytuje się, ponieważ zanim udało im się dojść do porozumienia w tej sprawie, Angelina za wszelką cenę chciała ograniczyć jego kontakty z dziećmi, a nawet zniechęcała je do ojca. 

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.