O NICH SIĘ MÓWI

To tylko przyjaźń? Cały świat kibicuje relacji Brada Pitta i Jennifer Aniston!

Ulubiona para Hollywood znowu razem?!

Ksenia Krasko 21 stycznia 2020 16:45

Wszystko zaczęło się w 1998 roku. Właśnie wtedy Brad Pitt umówił się na pierwszą randkę z Jennifer Aniston, ulubienicą widzów z serialu Przyjaciele. Młodzi aktorzy szybko się w sobie zakochali, a w 1999 roku potwierdzili łączącą ich relację. I chociaż ten związek nie przetrwał próby czasu, okazuje się, że wystarczyło jedno wspólne zdjęcie, aby świat znowu oszalał na ich punkcie.

Jennifer Aniston i Brad Pitt: historia związku

Zaręczyli się na koncercie wspólnego przyjaciela Stinga, a latem 2000 roku wzięli ślub podczas tajnej ceremonii w prywatnej posiadłości w Malibu. W ciągu następnych lat uchodzili za wzorowe małżeństwo, pomimo doniesień o kłótniach. Prasa sugerowała, że aktor chciałby jak najszybciej zostać ojcem, w przeciwieństwie do Aniston.

W 2004 roku Brad Pitt otrzymał rolę w filmie Pan i pani Smith, a na planie poznał Angelinę Jolie. Chociaż stanowczo zaprzeczał wszelkim plotkom o ich romansie, w styczniu 2005 roku oficjalnie rozstał się z Jennifer Aniston, i niedługo po tym potwierdził swój związek z Jolie, z którą później założył rodzinę.

Aktorka również próbowała ułożyć sobie życie na nowo – spotykała się m.in. z Vince’m Vaughn’em i John’em Mayer’em, a potem ponownie wyszła za mąż. Małżeństwo z Justinem Theroux nie trwało jednak długo.

Para miała odnowić romantyczną relację, gdy Aniston rozwiodła się z mężem, a Pitt zamknął temat trudnego rozstania z Angeliną Jolie. Aktor pojawił się na 50. urodzinach Jennifer, a później na świątecznym spotkaniu, organizowanym przez aktorkę w tym roku. Spotkali się również na imprezie po Złotych Globach oraz na gali SAG, o której od kilku dni mówią wszyscy.

Jennifer Aniston i Brad Pitt nigdy nie tracili ze sobą kontaktu, ale wszystko wygląda zupełnie inaczej, od kiedy są wolni. Fani liczą na wielki powrót ulubionej pary Hollywood, a patrząc na ich wspólne zdjęcia, wszystko wydaje się możliwe… 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.