Księżna Diana
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dwóch hollywoodzkich aktorów niemal pobiło się o księżną Dianę!

Całą sytuację opisał Elton John...

Weronika Kostyra 7 października 2019 08:54
Księżna Diana
Fot. Getty Images

Elton John wydaje swoją autobiografię. Barwne życie brytyjskiego muzyka jest pełne fascynujących anegdot. Wiele z nich dotyczy księżnej Diany, której był bliskim przyjacielem. Autobiografia nie ukazała się jeszcze na rynku, ale opublikowano już jej fragmenty. Jeden z nich opisuje bójkę, do której prawie doszło między dwoma znanymi aktorami. Powodem konfliktu była rozmowa z księżną Dianą!

Bójka o księżną Dianę

Księżna Diana przyjaźniła się z Eltonem Johnem przez wiele lat. Pewnego razu był on świadkiem zaskakującej sytuacji. Muzyk razem z mężem zorganizował przyjęcie, na którym miała być obecna księżna. Diana była tuż po rozwodzie. Wśród pozostałych gości byli między innymi Jeffrey Katzenberg, były prezes wytwórni Walta Disneya, a także Richard Gere oraz Sylvester Stallone. Wszyscy bardzo chcieli poznać Dianę.

W trakcie spotkania lady Diana rozpoczęła rozmowę z Richardem Gere’em. W czasie dłuższej dyskusji usiedli razem koło kominka, co nie spodobało się Stallone’owi. Przerwał im i poprosił aktora na „na słowo” na korytarz. Tam zastał ich David Furnish, mąż Eltona Johna. Podobno niemal doszło między nimi do rękoczynów. Rozdzielił ich, ale byli bardzo wzburzeni. Richard Gere kontynuował potem rozmowę z Dianą, a Sylvester Stallone wyszedł tuż po kolacji, mówiąc, że nie przyszedłby, gdyby wiedział, że na przyjęciu będzie „ten cholerny książę z bajki”.

Elton John opisał też, że Dianę poznał jeszcze przed jej ślubem z Karolem na przyjęciu z okazji 21. urodzin księcia Andrzeja. Już wtedy miała cechę, która znajdowała jej sympatię otoczenia – wszyscy czuli się w jej otoczeniu swobodnie. „Odziedziczył to jej dzieci, a w szczególności książę Harry; jest dokładnie taki sam jak jego mama, nie interesuje go formalność czy wielkość”, czytamy we fragmencie opublikowanym przez MailOnline.

Wiedzieliście, że księżna Diana wzbudzała tak silne emocje? 

Księżna Diana i Elton John
Fot. East News

Richard Gere zostanie ojcem
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.