Bogumiła Siedlecka-Goślicki, Bartek Goślicki
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS
HISTORIA MIŁOŚCI

Bogumiła Siedlecka-Goślicka poznała miłość swojego życia przez internet. Z mężem są razem już 13 lat...

Blogerka Anioł na Resorach choruje na wrodzoną łamliwość kości

Rafał Kowalski 14 sierpnia 2022 16:50
Bogumiła Siedlecka-Goślicki, Bartek Goślicki
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Wrodzona łamliwość kości to nie wyrok. Idealnym dowodem na te słowa może być Bogumiła Siedlecka-Goślicka. Jest ekspertką do spraw marketingu i PR-u, pasjonatką robienia make-upów i influencerką motywującą innych do działania. A w życiu prywatnym? Blogerka (Anioł na resorach)która odebrała Wiktora za Marcina Dorocińskiego jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Jak doszło do ich spotkania? Poznajcie niezwykłą historię miłości.

Bogumiła Siedlecka-Goślicka o pierwszym spotkaniu męża

Bartłomiej Goślicki i jego ukochana są razem 13 lat. Nic by się nie udało, gdyby nie odwaga zakochanych, którzy choć znali się tylko przez internet, zechcieli poznać się na żywo.

By wszystko na pewno było dla Bogumiły Siedleckiej bezpieczne, na miejsce udała się ona z bliską osobą. „Obawiałam się tego spotkania. To było 13 lat temu i Internet nie był wówczas tak rozwinięty, jak teraz. Wiele mówiło się o tym, że nie wiadomo, kto znajduje się po drugiej stronie komputera. Dlatego zabezpieczyłam się. Poszłam na spotkanie z osobą towarzyszącą, która z daleka nas obserwowała, by w razie zagrożenia mogła zareagować. Nie było takiej potrzeby”, dodała szybko. „Okazało się, że mój przyszły mąż był wizualnie bardzo podobny do mojego taty, o czym nie wiedziałam, bo nie przesłaliśmy sobie wcześniej zdjęć. To było ciekawe doświadczenie w moim życiu. Kolejne spotkania pokazały, że może być coś z tego więcej”, opowiadała serwisowi DDTVN.pl.

CZYTAJ TEŻ: Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska znowu razem! Artyści wystąpili na jednej scenie

Zakochani od 6 lat są małżeństwem. „Internet ma cudowną moc, ale trzeba w odpowiedni sposób z niego korzystać”, uważa ulubienica internautów.

Pamięta też każdą ważną chwilę spędzoną z ukochanym Bartkiem. „6 listopada, 8 lat temu pierwszy raz mnie pocałował (po zaliczonym egzaminie z filozofii). Nasza magiczna data!”, pisała Bogumiła Siedlecka-Goślicka pięć lat temu. Od tej pory małżonkowie wspierają się w każdej kwestii…

Bogumiła Siedlecka-Goślicka o posiadaniu dzieci i pomocy męża

Blogerka Anioł na resorach nie chce, by zabrakło jej dobrej energii. Skupia się na tym, co pozytywne, choć pamięta o swoich ograniczeniach podyktowanych chorobą. Na szczęście u jej boku zawsze gotowy do pomocy jest jej mąż. „Kocham życie i chcę się tym dzielić. Natomiast nie chcę idealizować. Jak jest źle i pod górkę, to o tym mówię. Gdy cieszę się życiem, to też o tym mówię. Wiem, że niektórych to szokuje, bo siedzę na wózku, jestem zależna od męża, potrzebuję pomocy, a mimo wszystko jestem szczęśliwa i mam się całkiem nieźle’, mówiła influencerka w wyżej wspomnianym wywiadzie.

Czytaj także: Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią swoją córkę! Dodała zdjęcie tydzień po porodzie 

Z kolei w rozmowie z innymi dziennikarzami 33-latka przyznała, że jest pięćdziesiąt procent szans, że jej potomek również urodzi się z wrodzoną łamliwością kości. „Dlatego jeszcze nie mamy dziecka, bo jest to poważna decyzja. Dla każdego, a dla nas jeszcze bardziej. Bez względu na to, co ludzie myślą i co mówią, wiemy, że będziemy kochać to dziecko najbardziej pod słońcem. Ja wierzę, że będzie dobrze. Moja przyjaciółka ostatnio urodziła zdrowego chłopca. Jest w tym stanie chorobowym co ja”, mówiła portalowi TeBaby.pl Bogumiła Siedlecka-Goślicka.

Życzymy parze spełnienia wszystkich marzeń. 

Bogumiła Siedlecka-Goślicka, mąż, 2013

Bogumiła Siedlecka-Goślicka, mąż
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…