Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7
Z ŻYCIA GWIAZD

Bliźniaki Cristiano Ronaldo obchodzą drugie urodziny. Zobacz, jak teraz wyglądają!

Z tej okazji piłkarz dodał wyjątkowe zdjęcie!

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2019 11:09
Cristiano Ronaldo otrzyma rodzinne show. Jakie sekrety w nim zostaną ujawnione?
Fot. Instagram @cr7

Bliźniaki Cristiano Ronaldo obchodzą 2. urodziny! Eva i Mateo przyszli na świat 5 czerwca 2017 roku. Z okazji ich urodzin piłkarz podzielił się w mediach społecznościowych uroczą fotografią swych pociech. Dzieci Ronaldo rosną jak na drożdżach! To najsłodsze, co dziś zobaczycie.

Bliźniaki Ronaldo obchodzą urodziny

Gdy w czerwcu 2017 roku Ronaldo podzielił się z fanami informacją, że znów został ojcem, jego fani byli w szoku. Piłkarzowi do samego końca udało się utrzymać tę informację w tajemnicy. Dzieci, podobnie jak najstarszego syna piłkarza, Cristiano Ronaldo Juniora, urodziła surogatka. Podobno Ronaldo zapłacił surogatce za usługę majątek! Różne media szacowały, że Cristiano Ronaldo przeznaczył na ten cel od 200 tysięcy euro (około miliona złotych) do aż... 12 milionów dolarów, czyli około 45 milionów złotych! Informacje te są jednak nieoficjalne.

Oczywiście internauci szybko stwierdzili wówczas, że taka decyzja piłkarza to kolejny dowód na jego homoseksualną orientację. „Kiedyś padnie pytanie, gdzie mamusia i dlaczego nie mieszka z nami?”, podkreśla jeden z nich. „Nie wiem co to za dziwny gość. Trójka dzieciaków urodzona przez kobiety, z którymi nie jest w związku...”, zastanawia się drugi. „Jeśli chodzi o Ronaldo są dwa wyjścia: dowiemy się o co naprawdę tu chodzi, gdy przejdzie na emeryturę, albo nigdy się nie dowiemy”, stwierdził trzeci. Oczywiście z całego świata napływały gratulacje, a chwilę później na jaw wyszło, że piłkarz znów zostanie ojcem, bo jego obecna partnerka, Georgina Rodriguez spodziewa się dziecka.

Informacje potwierdziły się i jakieś trzy miesiące później, Ronaldo powitał na świecie dziewczynkę. W ciągu roku trzykrotnie został więc ojcem! Teraz bliźniaki Cristiano Ronaldo skończyły dwa latka. Z tej okazji Portugalczyk opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy Evę i Mateo. Dzieci Ronaldo z uśmiechem pozują do fotografii.

„Szkoda, że nie mogę być z wami w tym szczególnym dniu. Ale mama jest z wami. Zawsze bądźcie bardzo szczęśliwi. Bardzo was kocham!”, podpisał zdjęcie. Na jego wpis szybko odpisała ukochana partnerka: „Kochamy cię nieskończenie! Jesteś najlepszym tatą na świecie. Wkrótce będziemy razem ❤️”, napisała Georgina. Zobaczcie, jak zmieniły się bliźniaki Ronaldo!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday, dear princess! One year of bliss! Love you!👏🏽🎂❤

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.