Z ŻYCIA GWIAZD

Blake Lively jest w ciąży! Aktorka niebawem po raz trzeci zostanie mamą

Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 3 maja 2019 10:31

Blake Lively jest w ciąży! Aktorka pojawiła się wczorajszego wieczoru na premierze filmu familijnego Pokémon: Detective Pikachu u boku męża Ryana Reynoldsa, który użyczył w produkcji swojego głosu. Para zaprezentowała się razem na czerwonym dywanie. I choć wydawałoby się, że podczas tego wieczoru to Ryan będzie gwiazdą, to wszyscy zaskoczeni patrzyli na... ciążowy brzuszek Blake Lively, która jak zwykle zachwyciła swoim wyglądem! Aktorka jest w trzeciej ciąży!

Blake Lively w ciąży

Blake Lively niebawem po raz trzeci zostanie mamą! Aktorka wraz z mężem Ryanem Reynoldsem pozowała wczorajszego wieczoru do zdjęć podczas premiery filmu Pokémon: Detective Pikachu. Nikt nie mógł oderwać wzroku od jej ciążowego brzuszka. Zakochanym długo udało się utrzymać tę informację w tajemnicy. Wczoraj para zdecydowała się podzielić wspaniałą wiadomością z całym światem. Blake Lively pojawiła się w żółtej, metalicznej sukience marki Retrofête, która idealnie podkreśliła jej ciążowe krągłości. Ryan Reynolds nieustannie uśmiechał się do fotoreporterów pękając z dumy.

Przypomnijmy, że Blake Lively i Ryan Reynolds są już rodzicami dwóch córek - pięcioletniej James i trzyletniej Ines. Jak na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest aktorka, ani jaka jest płeć jej dziecka. Z pewnością dowiemy się tego dopiero, gdy Blake Lively urodzi, bowiem gwiazda wraz z mężem za wszelką cenę chroni życie prywatne swojej rodziny.  Przypomnijmy, że Lively i Reynolds uchodzą za wzorowe małżeństwo. W wywiadach często podkreślają, że receptą na ich udany związek jest wzajemne zrozumienie.

Poznali się na planie filmu Green Lantern, w którym zagrali główne role. Między nimi jest 11 lat różnicy. Zaledwie rok po tym, jak się poznali, wzięli ślub.

„Mój mąż i ja wybraliśmy zawód, w którym życie prywatne staje się publiczne. Nasze dzieci nie miały wyboru, czy chcą, aby ich życie było publiczne czy nie. Dlatego chcemy zapewnić im jak najwięcej normalności, chcemy, aby miały takie dzieciństwo, jak my”, powiedziała Blake w jednym z wywiadów.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do galerii, gdzie możecie zobaczyć, jak para prezentowała się na czerwonym dywanie.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.