Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Bill Pullman
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Bill Pullman wspomina Wielkanoc w towarzystwie Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Za tym zdjęciem kryje się niezwykła historia!

Gabriela Czernecka 13 kwietnia 2020 08:54
Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, Bill Pullman
Fot. Instagram

Trzy miesiące po tragicznym wypadku, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak, odbyła się uroczysta premiera ostatniego filmu jego autorstwa. Na oficjalnym pokazie Ukrytej gry nie mogło zabraknąć najbliższych producenta, ale i aktorów, którzy mieli przyjemność wystąpić w filmie. Wśród nich był oczywiście Bill Pullman, odtwórca głównej roli. Aktor zdecydował się w jednym z wywiadów wyjawić, że wraz z rodziną Piotra i Agnieszki Staraków spędził święta.

Bill Pullman na świętach u Piotra i Agnieszki Staraków

Okazuje się, że Bill Pullman, aktor wcielający się w główną postać w filmie Ukryta gra, w 2018 roku spędził Wielkanoc w Zakopanem, wraz z Agnieszką i Piotrem Woźniak-Starakami i ich bliskimi.

Jak podobały mu się święta w Polsce? Był zachwycony naszym krajem: „Budynki w Zakopanem są wspaniałe i ilość dekoracji, którymi są ozdobione jest wyjątkowa. Mogłem się więcej o nich dowiedzieć w okresie Wielkanocy, podczas której byłem gościem rodziny Staraków. Zdałem sobie sprawę, że wiele je łączy z baśniami. Niezwykłe historie powstają z tych wiejskich tradycji. I ta góralska muzyka...”, mówił w rozmowie z dziennikarzem Fakt24.

„Miałem wtedy poczucie, że jestem bliżej prawdziwego życia. Sam dorastałem na wsi i rolnictwo było bardzo ważną częścią tego miejsca. Podczas tej wizyty w górach mogłem poznać Sebastiana (Karpiela-Bułeckę – red.) z Zakopower i usłyszeć dużo dobrej muzyki. Połączenie tych wspomnień sprawia, że dla mnie ten film jest naprawdę wyjątkowy”, dodał.

Sama Agnieszka Woźniak-Starak świetnie wspomina ten czas. „Kosmiczne jaja – Spaceballs to był chyba pierwszy film, na którym byłam w kinie. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że 30 lat później spędzę Wielkanoc z kapitanem Lone Starr to chyba bym umarła. Kochani, razem z fantastycznym Billem Pullmanem życzymy Wam Wesołych Świąt!”, pisała w kwietniu 2018 roku na swoim Instagramie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak
 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.