Bill Gates, Jennifer Gates
Fot. Charbonneau/REX Shutterstock/EAST NEWS
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Najstarsza córka Billa Gatesa zaręczyła się! Kim jest narzeczony Jennifer Gates?

To były zaręczyny-niespodzianka!

Gabriela Czernecka 30 stycznia 2020 14:53
Bill Gates, Jennifer Gates
Fot. Charbonneau/REX Shutterstock/EAST NEWS

Najstarsza córka Billa Gatesa właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Jennifer Gates ma 23 lata i choć wydawałoby się, że prowadzi bajkowe życie, ojciec przed laty ogłosił, że nie otrzyma pieniędzy na życie, bo sama musi na siebie zarobić. „Chcemy, żeby miały na tyle dużo wolności, by robiły to, co będą chciały robić w życiu, ale nie chcemy, by miały tak dużo pieniędzy, by nie musiały robić zupełnie nic”, mówił Bill Gates o swoich dzieciach. Dziś Jennifer Gates rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Właśnie ogłosiła zaręczyny! Kim jest jej partner? Poznajcie szczegóły.

Córka Billa Gatesa - kim jest Jennifer Gates?

Bill i Milanda Gates mają trójkę dzieci: 23-letnią Jennifer, 20-letniego Rory’ego i 17-letnią Phoebe. Wydawałoby się, że dzieci najbogatszego człowieka na świecie dorastają w perfekcyjnych warunkach. Nic bardziej mylnego. Rodzice Jennifer, Rory'ego i Phoebe zdecydowali, że dzieci nie odziedziczą ich fortuny - większość otrzyma założona przez nich fundacja. „Nasze codzienne rozmowy opierają się głównie na tym, co dzieje się w fundacji. Kiedy dzieci były małe, zastanawiałam się, czy nie przesadzamy z mówieniem im o wszystkim, co dzieje się na świecie. Któregoś dnia, gdy córka miała jeszcze 3 lata, usłyszałam, jak mówi do swojej lalki: "Leż grzecznie, masz AIDS! Muszę zrobić ci zastrzyk!". Pomyślałam wtedy: "Mój Boże, co ja zrobiłam? Trzylatka bawi się w AIDS". Staramy się, żeby ich życie wyglądało normalnie”, opowiadała Melinda Gates The Telegraph.

Jennifer jeszcze do niedawna Studiowała biologię na Uniwersytecie Stanforda, gdzie zdobyła tytuł magistra. W wywiadzie dla House Network przyznała, że chciałaby się w przyszłości zajmować pomaganiem dzieciom. Zanim jednak na stałe zajmie się działalnością charytatywną, realizuje się w sporcie. Uwielbia jeździectwo - trenuje je od szóstego roku życia - a na swoim koncie ma kilka prestiżowych nagród z tego tytułu. 

Co ciekawe, do czternastego roku życia nie miała własnego telefonu: „Nie używamy telefonów przy stole podczas posiłków, nie daliśmy dzieciom smartfonów, zanim nie ukończyły 14. lat i skarżyły się, że inne dzieci miały je wcześniej”, wspomnieli rodzice dziewczyny. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że mimo czasami surowych zasad, ma ciekawe i barwne życie, czego dowodem mogą być prezentowane na jej Instagramie zdjęcia. Choć nie epatuje bogactwem, to skacze ze spadochronem, wakacje spędza w Kuwejcie i często podróżuje luksusowymi jachtami. Dzięki temu fani Billa Gatesa mają okazję podejrzeć, jak wygląda życie prywatne jego córki. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Gates (@jenniferkgates)

Stąd wiadomo, że od czterech lat córka Billa Gatesa spotyka się z 29-letnim egipskim milionerem, Nayelem Nassarem i... właśnie ogłosiła swoje zaręczyny! Kim jest narzeczony Jennifer Gates? Nayel Nassar robił spektakularną karierę w jeździectwie. Zaczął uprawiać ten sport już w wieku pięciu lat. Nayel zakwalifikował się do finałów Pucharu Świata FEI w 2013, 2014 i 2017 roku. Ukończył ekonomię na Stanford w 2013 roku. Biegle włada językiem arabskim, francuskim i angielskim. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Gates (@jenniferkgates)

Para właśnie się zaręczyła. „W zeszły weekend absolutnie zmiótł mnie z nóg, zaskakując mnie w najbardziej znaczącym miejscu w ramach jednej z naszych wielu wspólnych pasji. Nie mogę się doczeakć, aby spędzić resztę naszego życia na nauce, dorastaniu, śmianiu i miłości. Tak, milion razy! Ahhh”, podpisała zaręczynowe fotografie na Instagramie.

Nayel Nassar oświadczył się ukochanej na wyjeździe na narty. Jennifer Gates otrzymała diamentowy pierścionek. Zaręczyny skomentował także narzeczony Jennifer: „Czuję się teraz jak najszczęśliwszy mężczyzna na świecie. Jenn, jesteś wszystkim, co mogłem sobie wyobrazić i.. jeszcze więcej. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie rozwijać się w tej poróży zwanej życiem, po prostu nie wyobrażam sobie jej bez ciebie. Kocham Cię bardziej, niż możesz sobie to wyobrazić i dziękuję, że każdy dzien sprawia, że czuję się jakby to był sen.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Gates (@jenniferkgates)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nayel Nassar (@nayelnassar)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.