Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się na festiwalu w Gdyni

Mimo zapowiedzi, dziennikarka nie wzięła udziału w premierze filmu „Ukryta gra”

Konrad Szczęsny 19 września 2019 00:46
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, Agnieszka Woźniak-Starak nie wzięła udziału w czwartkowej premierze ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka, Ukryta gra, która odbyła się w ramach tegorocznego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Dziennikarka, według doniesień prasy, miała pojawić się na tym wydarzeniu, by uczcić pamięć męża.

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni: pojawiła się na festiwalu?

W weekend magazyn Flesz. Gwiazdy i styl podał informację, że miesiąc po tragedii, jaka w sierpniu rozegrała się na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka, Agnieszka Woźniak-Starak weźmie udział w premierowym pokazie ostatniego filmu swojego nieżyjącego małżonka Piotra, który odbył się w czwartek 18 września w Gdyni.

„Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak”, potwierdziła w rozmowie z „Fleszem” Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Jednak według doniesień mediów, w tym serwisu Wirtualnej Polski, wbrew wcześniejszym zapowiedziom dziennikarka nie zjawiła się w Gdyni. 

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się na festiwalu w Gdyni?

Agnieszka Woźniak-Starak nie dotarła na festiwal do Gdyni. Powód tej decyzji nie jest znany, jednak zrozumiałym wydaje się, że dziennikarka mogła nie być po prostu gotowa na publiczne pojawienie się, które byłoby szeroko komentowane w mediach, zaś jej zdjęcia w krótkim czasie obiegłyby portale show-biznesowe i informacyjne.

Strata ukochanego męża była dla gwiazdy TVN niewyobrażalnym ciosem. Tak pisała o tym w statusie, który zamieściła w miniony piątek na swoim profilu na Instagramie.

„Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję”, podkreślała poruszona.

Tragedia na jeziorze Kisajno - śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Do tej tragedii doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach, przy którym znajduje się posiadłość Jerzego i Anny Staraków. Jak wynika z ustaleń, motorówka, w której znajdował się Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia dziewczyna, w trakcie manewru znalazła się w niebezpiecznej pozycji, przez którą pasażerowie wypadli z niej do jeziora. Kobieta zdołała dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Ciało producenta wyłowiono 22 sierpnia 2019 roku. Jego pogrzeb odbył się tydzień później.  

Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się – mimo wcześniejszych zapowiedzi – na tegorocznym festiwalu w Gdyni:

Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak byli małżeństwem przez trzy lata:

Piotr Woźniak-Starak Instagram
Fot. Instagram @pwsas
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!