Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tak Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni

To będzie poruszający gest...

Weronika Kostyra 16 września 2019 08:57
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz trudny czas. Jej ukochany mąż Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia po tym, jak wypadł z motorówki. Informację o jego śmierci podano po kilkudniowej akcji poszukiwawczej. Dziennikarka długo nie zabierała głosu po tragedii, jaka ją spotkała. Na łamach Gazety Wyborczej  opublikowała jedynie nekrolog. Dopiero w ubiegły piątek przerwała milczenie, publikując w mediach społecznościowych poruszający wpis. Teraz wyszło na jaw, że już wkrótce Agnieszka Woźniak-Starak w wyjątkowy sposób uczci pamięć po swoim mężu.

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża

„Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję (…) Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam”, napisała w piątek dziennikarka.

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy i wycofała się z życia publicznego. Zawiesiła też swoją działalność na Instagramie, na którym wcześniej była bardzo aktywna. Właśnie ujawniono jednak, że niebawem dziennikarka weźmie udział w 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. To właśnie tam odbędzie się premiera filmu Ukryta gra, ostatniego który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak. Jego żona swoją obecnością, chce uczcić pamięć zmarłego producenta. „Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak”, wyjawiła Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu, w rozmowie z magazynem Flesz. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak ślub
Fot. Instagram @pwsas

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.