Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się wyjątkowymi zdjęciami nowo narodzonego synka!

To pierwsza sesja zdjęciowa małego Henryka!

Redakcja VIVA! 24 września 2020 20:30
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan po raz drugi została mamą! O przyjściu na świat dziecka poinformował wczoraj Rafał Szatan w mediach społecznościowych. Post opatrzył wzruszającym zdjęciem, na którym dumny tata trzyma w objęciach swojego nowo narodzonego synka. Tym samym fani mogli podziwiać pierwsze zdjęcie małego Henia opublikowane w sieci. Barbara Kurdej-Szatan nie pozostała mężowi dłużna. Na swoim profilu instagramowym umieściła pierwszą sesję zdjęciową malca! Henryk zapozował z mamą, tatą i starszą siostrą. Ujęcia chwytają za serce!

Barbara Kurdej-Szatan urodziła drugie dziecko!

O tym, że aktorka spodziewa się dziecka, jako pierwszy poinformował na początku maja dwutygodnik Party. Jeszcze tego samego dnia Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła doniesienia, publikując na Instagramie zdjęcie swojej ciążowej sylwetki. Fotografia przedstawiała również, jak mąż gwiazdy trzyma żonę za brzuszek i całuje ją czule w policzek. Fani byli wtedy wniebowzięci, chociaż z pewnością nie tak bardzo, jak po informacji o przyjściu na świat oczekiwanego dziecka. "Jesteś najpiękniejszym prezentem! Cześć synku, to będzie cudowna przygoda", napisał wczoraj Rafał Szatan. 

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała pierwszą sesję zdjęciową synka przez Instagram

Trzeba przyznać, że rodzina Barbary Kurdej-Szatan w komplecie prezentuje się naprawdę pięknie. Aktorka opublikowała dzisiaj serie zdjęć na Instagramie. Wśród nich znalazły się kolejne wspólne fotografie z mężem, gdy gwiazda była jeszcze w ciąży. Zdecydowanie największą uwagę przyciągają jednak nowe zdjęcia małego Henryka z rodziną. Chłopiec zapozował ze swoją mamą, tatą oraz starszą siostrą. "To był przepiękny czas... ale przygoda dopiero się zaczyna!", napisała w poście Barbara Kurdej-Szatan. Fotografie łapią za serce i zarażają szczęściem dumnych rodziców! Wielu internautów w odpowiedzi na publikację pisało, że chłopiec to wykapany tata. Jak myślicie? Kogo mały Henio przypomina bardziej?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.