Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi synka piersią. Internauci zaczęli jej dogryzać

Aktorka ze stoickim spokojem odpowiedziała!

Konrad Szczęsny 6 października 2020 21:18
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Niedawno została po raz drugi mamą i nie ukrywa swojego szczęścia. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan długo starali się o dziecko. Wiadomość o tym, że aktorka jest w ciąży, ukrywali aż do początku piątego miesiąca. Synek, któremu nadali imię Henio, jest oczkiem w głowie całej rodziny. Teraz gwiazda zamieściła intymne zdjęcie, na którym karmi malucha piersią. „Kocham!! Moje Skarby”, skomentował je dumny tata. Niestety, widok nie wszystkim przypadł do gustu... Niektórzy starali się wbić szpilę gwieździe!

Barbara Kurdej-Szatan z synkiem na prywatnym zdjęciu

Na fotografii widać, jak Barbara Kurdej-Szatan karmi synka piersią. Podobiznę dziecka oraz mamy widzimy w lusterku, stojącym na oknie. „Dzień dobry”, podpisała je aktorka.

Pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Przeważały te pozytywne. 

„Kocham!! Moje Skarby”, napisał dumny Rafał Szatan. „Ależ piękne zdjęcie! <3 <3 <3 ”, wtórowała mu Anna Dereszowska. „To zdjęcie jest cudne”, zgodziła się Ola Kot. „Niewyspana ale szczęśliwa”, zauważyła Sonia Bohosiewicz.

Pod wrażaniem byli również inni internauci. „Cudowne”, „Niesamowite zdjęcie”, „Rośnij Henryczku”, „Jakie piękne <3”, „To zdjęcie pojmie tylko mama. Girl power!”, „Najpiękniejsze co może być karmienie dzidzi piersią ❤️”, czytamy na profilu gwiazdy na Instagramie.

Niestety, nie wszyscy podzielają ten zachwyt...

Barbara Kurdej-Szatan skrytykowana za zdjęcie pokazujące karmienie piersią

Jedna z internautek co prawda doceniła urok zdjęcia, ale postanowiła też wbić szpilę Barbarze Kurdej-Szatan. Stwierdziła, że jest ono zbyt intymne... „Piękne ujęcie, ale czy nie szkoda Ci swojej prywatności?”, zapytała zaczepnie.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać! 

ale ja mam swoją prywatność :) to tylko zdjęcie. Ułamek sekundy. A ja kocham robić zdjęcia :)”, wyjaśniła cierpliwie aktorka.

Skruszona internautka zaczęła się tłumaczyć. „masz przepiękne zdjęcia i uwielbiam je oglądać (pytanie czy wszystkie należy upubliczniać, ale jak widać to był Twój świadomy wybór). Ciesz się macierzyństwem i tymi uroczymi chwilami, ja cieszę się razem z Tobą”, zapewniła.

Nieoczekiwanie w wymianę zdań wtrąciła się inna osoba.

„Barbara Kurdej-Szatan: zwłaszcza pozować do ustawianych zdjęć”, zaczęła dogryzać gwieździe.

Ta wykazała się jednak anielską cierpliwością.

„Pozować na sesjach lubię. Natomiast nie lubię paparazzi i ich zdjęć z ukrycia :/”, stwierdziła szczerze.

Bronić zaczęła jej także inna fanka. „yyyy...zyjemy w 21 wieku.widzialam gorsze zdjecia. To jest ulamkiem sekundy... piekna chwila”, zauważyła.

Zgadzasz się z nią?  

Oto zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan, karmiącej synka piersią:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#dzieńdobry 🌿

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Aktorka drugie dziecko urodziła we wrześniu: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ #miłość #okiemsiostry #foto @innkamania

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.