Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan skomentowała informację o swojej drugiej ciąży!

Fani zasypali ją gratulacjami...

Weronika Kostyra 20 listopada 2018 09:58
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem, Rafałem Szatanem, wychowuje sześcioletnią córeczkę Hanię. Nie ukrywa jednak, że marzy o powiększeniu rodziny. Jej ostatnie zdjęcia wywołały lawinę domysłów. Dopasowana sukienka, którą miała na sobie aktorka w programie The Voice of Poland podkreśliła jej brzuch. Ze strony fanów od razu posypały się gratulacje. Teraz Barbara Kurdej-Szatan skomentowała całą sytuację. Czy naprawdę jest w ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan wyznała kiedyś, że choć marzy o drugim dziecku, nie było to możliwe przez jej stan zdrowia. Gwiazda choruje na boreliozę: „Bardzo chcemy drugie. Ale ja się jeszcze leczę. A z boreliozą nie można zachodzić w ciążę. Więc na razie sobie odpuściliśmy. Miałam plan, że jak Hania będzie miała pięć lat, to będziemy mieli drugie. Moja siostra urodziła drugie dziecko, gdy pierwsze miało siedem lat. I też jest fajnie, starsza bardzo pomaga. Widocznie jeszcze trzeba poczekać”, mówiła w VIVIE!

Widząc jej zdjęcia, fani stwierdzili ostatnio, że stan zdrowia pozwolił jej już zdecydować się na dziecko. „Na bank jakiś mały Szatan pojawi się wkrótce”, „Ale ze Basia 2 w 1???”, pisali w komentarzach. Jak zareagowała na gratulacje, które otrzymała od fanów? Aktorka żartobliwie odpowiedziała, jednoznacznie rozwiewając wszelkie wątpliwości. „Że ciąża? Nie! Brzucha nie wciągnęłam albo coś mi odstawało. Jezusie, odchudzać się muszę - zaraz Chicago”, napisała.

Gratulujemy aktorce dystansu i poczucia humoru. Jeżeli naprawdę będzie w ciąży, z pewnością ogłosi to w zupełnie inny sposób. 

Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, VIVA! kwiecień 2017, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.