Barbara Bursztynowicz, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
Dzieci gwiazd

Jest córką słynnej aktorki, długo nie mogły dojść do porozumienia. Tak dziś wygląda

Córka Barbary Bursztynowicz jest już dorosłą kobietą

Marta Nawacka 11 maja 2024 07:52
Barbara Bursztynowicz, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Słynna aktorka od lat idzie przez życie ze swoim ukochanym, Jackiem Bursztynowiczem, którego poznała jeszcze na studiach. Małżonkowie doczekali się wspólnie córki, która dziś jest już dorosła. Nie każdy wie, że Barbara Bursztynowicz i jej pociecha długo nie mogły dojść ze sobą do porozumienia... Dlaczego? Teraz aktorka podzieliła się zdjęciem Małgorzaty.

Barbara Bursztynowicz: mąż, córka, życie prywatne

Większość widzów doskonale kojarzy ją z roli w „Klanie”. Barbara Bursztynowicz, o czym nie wszyscy wiedzą, należy do „Dziewcząt z Miodowej”, czyli grupy koleżanek z jednego roku PWST przy Miodowej w Warszawie. Jedną z członkiń jest również Laura Łącz, która razem z koleżanką po fachu do dziś gra w popularnej telenoweli. Studia przyniosły aktorce jednak nie tylko przyjaźnie, ale przede wszystkim ogromną miłość.

Barbara Bursztynowicz poznała swojego męża właśnie na studiach. Jacek Bursztynowicz bardzo długo walczył o ukochaną. W końcu jej się oświadczył i z czasem zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie doczekali się jednego dziecka, córki Małgorzaty. W mediach społecznościowych aktorki często możemy zobaczyć rodzinne kadry z mężem, które ukazują ich codzienność.

Czytaj też: Agnieszka Maciąg zaszła w ciążę po czterdziestce, paraliżował ją strach. Dziś uspokaja inne kobiety

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2009
Fot. Żyburtowicz/AKPA

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2009 rok

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2009
Fot. Engelbrecht/AKPA

Barbara Bursztynowicz, Jacek Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2009 rok

Barbara Bursztynowicz: córka. Tak dziś wygląda Małgorzata

Między aktorką i jej córką nie zawsze panowały udane relacje. Jak zwierzała się Barbara Bursztynowicz w wywiadach, lata temu obie działały sobie na nerwy, bo mama za bardzo chciała wpływać na decyzje córki. „Był czas, gdy rzeczywiście chciałam wpływać na jej decyzje, wtrącałam się. Dziś wiem, że to był błąd”, mówiła ze skruchą aktorka.

Córka Barbary Bursztynowicz w pewnym sensie poszła w ślady rodziców. Prowadzi firmę, która projektuje kostiumy, a także zajmowała się scenografią. Choć sama nie występuje na scenie, to zdarzyło jej się wspierać mamę i tatę pracując między innymi dla Teatru Kamienica. Ostatnio na profilu aktorki na Instagramie mogliśmy zobaczyć udostępnione przez nią rodzinne kadry, na których spędzała czas wspólnie z córką. Wygląda na to, że w ich relacjach nastąpiła znacząca poprawa.

Zobacz także: Przed laty wszyscy odradzali mu ślub ze starszą ukochaną. Teraz zdradził, jak wygląda ich życie

Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2013
Fot. TRICOLORS/East News

Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Bursztynowicz, 2013 rok

Barbara Bursztynowicz, córka, Małgorzata Bursztynowicz
Fot. Barbara Bursztynowicz Instagram/@basia_bursztynowicz

Barbara Bursztynowicz, córka, Małgorzata Bursztynowicz

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 18.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.