Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele, czyli luksusowy baby shower Joanny Krupy w Warszawie 

Czy modelka zdradziła płeć dziecka?

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2019 20:50
Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Joanna Krupa już wkrótce zostanie mamą! W ostatnim czasie prowadząca programu Top Model przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przyjaciółki wyprawiły jej już jedno przyjęcie na cześć dziecka. Jednak modelka postanowiła, że chce podzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi najbliższymi osobami, a szczególnie z tymi, które nie miały okazji być na pierwszym baby shower. Niedawno miała okazję spotkać się z Edytą Górniak, a teraz zorganizowała baby shower w Polsce. Kto się pojawił? Zobaczcie  sami.

Baby shower Joanny Krupy w Los Angeles

Joanna Krupa postanowiła zorganizować aż trzy przyjęcia dla swoich bliskich! Na pierwszym baby shower bawiła się w Los Angeles, w towarzystwie koleżanek.

 

Joanna Krupa, baby shower Joanny Krupy w Los Angeles
Fot. Lies Angeles / SplashNews.com/East News

Druga uroczystość ma odbyć się w Chicago, a wśród zaproszonych osób ma być tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Jeśli chodzi o trzecie przyjęcie, modelka wpadła na pomysł, aby spotkać się ze znajomymi w Warszawie. Spekulacje dotyczące baby shower w Chicago wzbudziła fotografia, jaką modelka opublikowała na swoim Instagramie. Na zdjęciu pozuje z Edytą Górniak.

Okazuje się, że panie przyjaźnią się od wielu lat, chociaż widują się rzadko. Nic więc dziwnego, że piosenkarka otrzymała zaproszenie na spotkanie z najbliższymi w Chicago. „Jesteśmy w kontakcie, dostałam zaproszenie na baby shower. Nie wiem, czy będę mogła być, ale bardzo urocze to jest, że gdzieś tam jestem w gronie rodzinnych relacji. Bardzo za nią tęsknię i jestem tak szczęśliwa, że ona jest w ciąży. Naprawdę, jestem całym sercem szczęśliwa”, wyznała artystka w rozmowie z portalem Fakt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Baby shower Joanny Krupy w Warszawie

Przyjaciółki spotkały się ostatnio w Chicago, ale nie wiadomo, czy okazją było baby shower gwiazdy TVN. Joanna Krupa opublikowała jedynie urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Ujawniła też, że jest w 29. tygodniu ciąży, więc już za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko! Nic więc dziwnego, że przyszła pora na kolejne baby shower. Joanna Krupa tym razem wyprawiła je w gronie najbliższych w jednej z warszawskich restauracji. 

Ogród, roztaczający się przy restauracji przyozdobiono kolorowymi wstążkami i akcesoriami przypominającymi, że gwiazdą imprezy jest nie tylko przyszła mama, ale też jej dziecko. Modelka nie zdecydowała się jednak na wystrój w kolorze, który mógłby zdradzić, jakiej płci jest jej dziecko. Joanna Krupa nie miała więc na sobie nic w kolorze różowym lub niebieskim. Zaprezentowała się w pięknej, śnieżnobiałej kreacji, która idealnie podkreślała jej ciążowe krągłości. 

Co ciekawe, podobno modelka sama jeszcze nie zna płci potomka. Gwiazda, jak wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN, niebawem dopiero dowie się, jakiej płci będzie jej pierwszy potomek. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać, aż Joanna Krupa podzieli się z fanami tą wiadomością, a tymczasem zobaczcie, jak wyglądał jej warszawski baby shwoer. Wśród gości była m.in. Joanna Jabłczyńska, Rinke Rooyens, Jakob Kosel i Anna Puślecka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska)

Baby shower Joanny Krupy
Fot. Instagram

Baby shower Joanny Krupy
Fot. Instagram
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?