Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele, czyli luksusowy baby shower Joanny Krupy w Warszawie 

Czy modelka zdradziła płeć dziecka?

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2019 20:50
Joanna Krupa, 	Jolanta i Joanna Krupa, Viva! 6/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Joanna Krupa już wkrótce zostanie mamą! W ostatnim czasie prowadząca programu Top Model przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przyjaciółki wyprawiły jej już jedno przyjęcie na cześć dziecka. Jednak modelka postanowiła, że chce podzielić się swoim szczęściem ze wszystkimi najbliższymi osobami, a szczególnie z tymi, które nie miały okazji być na pierwszym baby shower. Niedawno miała okazję spotkać się z Edytą Górniak, a teraz zorganizowała baby shower w Polsce. Kto się pojawił? Zobaczcie  sami.

Baby shower Joanny Krupy w Los Angeles

Joanna Krupa postanowiła zorganizować aż trzy przyjęcia dla swoich bliskich! Na pierwszym baby shower bawiła się w Los Angeles, w towarzystwie koleżanek.

 

Joanna Krupa, baby shower Joanny Krupy w Los Angeles
Fot. Lies Angeles / SplashNews.com/East News

Druga uroczystość ma odbyć się w Chicago, a wśród zaproszonych osób ma być tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele. Jeśli chodzi o trzecie przyjęcie, modelka wpadła na pomysł, aby spotkać się ze znajomymi w Warszawie. Spekulacje dotyczące baby shower w Chicago wzbudziła fotografia, jaką modelka opublikowała na swoim Instagramie. Na zdjęciu pozuje z Edytą Górniak.

Okazuje się, że panie przyjaźnią się od wielu lat, chociaż widują się rzadko. Nic więc dziwnego, że piosenkarka otrzymała zaproszenie na spotkanie z najbliższymi w Chicago. „Jesteśmy w kontakcie, dostałam zaproszenie na baby shower. Nie wiem, czy będę mogła być, ale bardzo urocze to jest, że gdzieś tam jestem w gronie rodzinnych relacji. Bardzo za nią tęsknię i jestem tak szczęśliwa, że ona jest w ciąży. Naprawdę, jestem całym sercem szczęśliwa”, wyznała artystka w rozmowie z portalem Fakt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Baby shower Joanny Krupy w Warszawie

Przyjaciółki spotkały się ostatnio w Chicago, ale nie wiadomo, czy okazją było baby shower gwiazdy TVN. Joanna Krupa opublikowała jedynie urocze zdjęcie na swoim Instagramie. Ujawniła też, że jest w 29. tygodniu ciąży, więc już za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko! Nic więc dziwnego, że przyszła pora na kolejne baby shower. Joanna Krupa tym razem wyprawiła je w gronie najbliższych w jednej z warszawskich restauracji. 

Ogród, roztaczający się przy restauracji przyozdobiono kolorowymi wstążkami i akcesoriami przypominającymi, że gwiazdą imprezy jest nie tylko przyszła mama, ale też jej dziecko. Modelka nie zdecydowała się jednak na wystrój w kolorze, który mógłby zdradzić, jakiej płci jest jej dziecko. Joanna Krupa nie miała więc na sobie nic w kolorze różowym lub niebieskim. Zaprezentowała się w pięknej, śnieżnobiałej kreacji, która idealnie podkreślała jej ciążowe krągłości. 

Co ciekawe, podobno modelka sama jeszcze nie zna płci potomka. Gwiazda, jak wyznała w rozmowie z Dzień Dobry TVN, niebawem dopiero dowie się, jakiej płci będzie jej pierwszy potomek. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać, aż Joanna Krupa podzieli się z fanami tą wiadomością, a tymczasem zobaczcie, jak wyglądał jej warszawski baby shwoer. Wśród gości była m.in. Joanna Jabłczyńska, Rinke Rooyens, Jakob Kosel i Anna Puślecka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Jabłczyńska (@joannajablczynska)

Baby shower Joanny Krupy
Fot. Instagram

Baby shower Joanny Krupy
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…