Kinga Rusin, VIVA!, październik 2017,
Fot. Bartek Wieczorek/LAF FM
Z ŻYCIA GWIAZD

Kto jest dla niej wzorem i inspiruje ją do działania? Kinga Rusin opublikowała intymny wpis o sile kobiet!

Weronika Kostyra 22 października 2017 18:00
Kinga Rusin, VIVA!, październik 2017,
Fot. Bartek Wieczorek/LAF FM

 

Kinga Rusin jest wzorem dla wielu kobiet. Spełniona w życiu prywatnym i zawodowym, dodatkowo zachwyca pięknym wyglądem. Teraz zdradziła, kto dla niej jest wzorem i inspiracją do działania.

 

Kto jest wzorem dla Kingi Rusin?

Dziennikarka przebywa obecnie w Hong Kongu, gdzie przygotowuje nowy problem. Między pięknymi zdjęciami z podróży, którymi dzieli się z fanami, znalazł się jednak nietypowy wpis. Nominowana przez Martynę Wojciechowską miała odpowiedzieć na pytanie „Która kobieta cię zainspirowała?”. Obie panie są silnymi kobietami i wiele razy udowadniały, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Kinga Rusin natychmiast wiedziała jaka będzie jej odpowiedź:

Życiowo - moja babcia (kocham Cię mamusiu bardzo, ale musiałam wybrać i Ty mój wybór zrozumiesz). Dla mnie siłaczka i bohaterka. Zamiast bajek, historie wojenne, opowieści o życiu w przedwojennej Warszawie i bezcenne rady: zawsze miej proste plecy i uniesioną głowę - prawdziwe znaczenie zrozumiałam wiele lat później”.

 

Kinga Rusin swoją odpowiedź podzieliła jednak na trzy kategorię. Jako drugą wymieniła swoją inspirację zawodową – Barbarę Walters: „legenda, która jako pierwsza dziennikarka telewizyjna w USA musiała udowodnić, że w swoim zawodzie nie jest gorsza od mężczyzn”, zdradziła.

 

Jako ostatnią podała kobietę, która jest jej najbliższa pod względem ideowym: „Jane Goodall, brytyjska prymatolog i antropolog (ta od szympansów), która już jako 11 latka postawiła pytanie: „Skoro jesteśmy najinteligentniejszymi istotami na kuli ziemskiej, to dlaczego ją niszczymy?”. Do dziś, a ma 83 lata, aktywnie działa, na całym świecie, na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Moja idolka”.

 

Pod koniec do zadania wytypowała trzy kolejne kobiety. Jej wybór to Maja Ostaszewska, Anja Rubik i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Myślicie, że podejmą wyzwanie?

 

 

Zobacz także: Kinga Rusin zaręczona?! Patrząc na te zdjęcia fani nie mają wątpliwości!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.