Kaia Gerber, Austin Butler
Fot. Kevin Mazur/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue
HISTORIA MIŁOŚCI

Austin Butler pocieszał Kaię Gerber zaraz po rozstaniu! Z czasem zakochali się w sobie. Jak wyglądała ich droga do szczęścia?

Ich pocałunek w Cannes poruszył wielu ludzi na całym świecie

Karol Sowa 7 lipca 2022 19:58
Kaia Gerber, Austin Butler
Fot. Kevin Mazur/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue

Austin Butler i Kaia Gerber to jedna z najgorętszych par w Hollywood. O aktorze zrobiło się głośno, podczas promocji filmu Elvis”. Jego kreacja aktorska poruszyła wielu ludzi na całym świecie. Od tamtego czasu dużo osób zainteresowało się jego życiem prywatnym. Jak wiadomo, Austin Butler był wcześniej związany z Vanessą Hugdens, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Obecnie jest szczęśliwie zakochany w Kai Gerber, z którą tworzy idealny związek. Przeczytajcie, jaka była ich droga do miłości! 

Austin Butler i Kaia Gerber – historia miłości 

Ich związek był tajemnicą. W grudniu 2021 roku pojawiły się pogłoski, że są parą. Pierwszy raz zobaczono ich razem podczas jogi w Los Angeles. Wtedy mówiono, że Austin chciał pocieszyć 20-letnią modelkę po rozstaniu ze słynnym aktorem – Jacobem Elordim (znany między innymi z serialu „Euforia”). Według magazynu People - Kaia i Austin byli bardzo szczęśliwi w swoim towarzystwie, a jej przyjaciele prawie od razu go zaakceptowali. Pisano również, że zakochani spędzili wspólnie Boże Narodzenie. Później paparazzi opublikowało zdjęcia, które miały potwierdzać spekulacje. Widziano ich również podczas spaceru po Los Angeles. Oboje zajmowali się wtedy pieskiem młodego artysty. Niedługo potem, w jednym z wywiadów modelka wyznała, że jej otoczenie nie docenia życia prywatnego. Wtedy postanowiła zmienić priorytety i stwierdziła, że poza pracą są też inne rzeczy, które są równie ważne.  

Warto dodać, że spędzili ze sobą walentynki, a następnie wyjechali do Paryża. Ostatecznie postanowili potwierdzić przypuszczenia. Najpierw pojawili się na czerwonym dywanie podczas Met Gali 2022. Następnym krokiem było Cannes! Wybrali się tam z okazji premiery wcześniej wspomnianego filmu, w którym młody aktor zagrał główną rolę. Tam nie mieli zamiaru ograniczać się w czułościach. Najbardziej spektakularny i zaskakujący był pocałunek, który wyglądał niczym kadr z filmu romantycznego! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Życie w cieniu sekty. Skomplikowana historia miłości Katie Holmes i Toma Cruise'a

25.05.2022 rok, Festiwal w Cannes, Kaia Gerber i Austin Butler

Kaia Gerber, Austin Butler
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Poprzednie związki Kai Gerber i Austina Butlera 

Słynna modelka, zanim zakochała się w filmowym Elvisie Presleyu była związana z aktorem Euforii – Jacobem Elordim. Jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu i zerwali ze sobą w listopadzie 2021 roku. Wcześniej 20-lata była z Petem Davidsonem, który obecnie jest partnerem Kim Kardashian. 

Austin Butler przez prawie 9 lat był z Vanessą Hudgens. Wielu fanów czekało, aż w końcu się zaręczą, jednak zerwali ze sobą w 2019 roku. 

Zakochanym życzymy wszystkiego co najlepsze! 

CZYTAJ TEŻ: Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak są po Prince Charming parą. Oto ich historia

02.05.2022 rok Met Gala 2022, Kaia Gerber i Austin Butler

Kaia Gerber, Austin Butler
Fot. Matt Winkelmeyer/MG22/Getty Images for The Met Museum/Vogue

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.