księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Archie Harrison jednak pojawił się na urodzinach królowej Elżbiety II! Kto się nim zajmował?

Wyjaśniło się także drobne spóźnienie Meghan

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2019 15:49
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Choć o obecności Archiego Harrisona na urodzinach królowej Elżbiety II nie było mowy, to okazuje się, że syn Meghan i Harry'ego jednak wziął udział w uroczystości. Podczas najważniejszego punktu imprezy, podczas którego rodzina królewska wyszła na balkon Pałacu Buckingham nie mieliśmy okazji go jednak zobaczyć. Wielu zwróciło za to uwagę na księżną Meghan, która na balkonie pojawiła się praktycznie ostatnia. Dlaczego? Zagadka została wyjaśniona! 

Archie Harrison na urodzinach królowej

Od jakiegoś czasu podczas obchodów urodzin Elżbiety II, czyli tzw. Trooping The Colour, królowa musi dzielić się uwagą z innymi członkami rodziny. Wśród nich z pewnością są Kate i William, ale przede wszystkim ich dzieci. Do niedawna do George i Charlotte podbijali serca fanów rodziny królewskiej, strojąc z balkonu śmieszne miny. W tym roku po raz pierwszy dołączył do nich także roczny Louis, czyli najmłodsze dziecko książęcej pary Cambridge. Nic dziwnego, że szybko pojawiło się pytanie oto, dlaczego zabrakło syna książęcej pary Sussex.

Co prawda, niewielu sądziło, że chłopiec, który ma zaledwie miesiąc, tego dnia będzie u boku rodziców. Okazuje się jednak, że Archie Harrison wziął udział w obchodach urodzin królowej. Choć nie jechał wraz z Harrym i Meghan powozem, ani nie pozował do zdjęć na słynnym balkonie, za to czekał na rodziców w najbliższym pokoju wraz z nianią. To właśnie dlatego księżna Meghan i książę Hary jako ostatni pojawili się na balkonie pałacu. Podobno drobne opóźnienie pary wynika także z tego, że Meghan akurat musiała nakarmić synka! 

„To była szansa dla jego kuzynów, by poznać małego księcia. (...) Meghan spędza z Archim każdą chwilę i trudno było jej zostawić go choć na chwilę. Bardzo chciała jednak uczestniczyć w obchodach święta królowej i spotkać wszystkie królewskie dzieci”, czytamy na US Weekly.  Prawda, że urocze?  

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'egoksiężna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!