Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO!

Apoloniusz Tajner i jego dużo młodsza partnerka zostaną rodzicami?!

Były trener polskich skoczków narciarskich jest już dziadkiem...

Redakcja VIVA! 4 kwietnia 2019 12:21
Izabela Podolec, partnerka Apoloniusza Tajnera, o początkach znajomości i relacji z prezesem PZN
Fot. East News

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem? Według najnowszych doniesień były trener polskich skoczków narciarskich i jego młodsza o 36 partnerka wkrótce zostaną rodzicami! Para od ośmiu lat tworzy szczęśliwy związek i wkrótce na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. 29-letnia Izabela Podolec ma urodzić już latem.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec zostaną rodzicami?

Chociaż Apoloniusz Tajner ma już dorosłe dzieci i jest dziadkiem, niedługo przypomni sobie uroki ojcostwa. Ukochaną poznał osiem lat temu z pociągu z Krakowa do Warszawy. 21-letnia wówczas Izabela wiedziała, że spotkała kogoś znanego, ale nie mogła go rozpoznać. Miał wtedy 57 lat. „Poznaliśmy się w pociągu. Na linii Kraków-Warszawa. Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to „ten Apoloniusz Tajner”. Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był To pan?!. Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: Tak, to ten aktor z Na Wspólnej. Autentycznie tak było”, wyjawiła Izabela Podolec w programie Dzień Dobry TVN.

Na początku różnica wieku między nimi budziła bardzo duże emocje. Zakochani długo ukrywali swój związek zanim po raz pierwszy publicznie pokazali się razem. „Ja się zawsze śmieję, że całe dorosłe życie spędziłam z Apoloniuszem i on też mnie w jakiś sposób ukształtował. To nie jest tak, że wszystko jest idealne. A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku”, opowiadała Izabela.

Są razem bardzo szczęśliwi i jak podał Super Express już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Na razie nie zdradzili jeszcze płci dziecka. Apoloniusz Tajner jest już ojcem 40-letniej Dominiki i 36-letniego Tomisława. Ma też dwoje wnuków – 13-letnich Sarę i Maksymiliana.

Jeżeli informacja się potwierdzi, serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom! 

Gala Mistrzów Sportu 2018: Apoloniusz Tajner
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?