Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Anny Starmach skończyła cztery latka. Tak wyglądało przyjęcie urodzinowe Jagienki

Obok tych kadrów trudno przejść obojętnie

Olga Figaszewska 11 grudnia 2022 07:48
Anna Starmach, Viva! 20/2019
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Anna Starmach wyprawiła córeczce wspaniałe przyjęcie! Jagna świętowała niedawno czwarte urodziny. Jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior podzieliła się z fanami kadrami z wyjątkowego wydarzenia. Trudno przejść obok nich obojętnie. Co było motywem przewodnim urodzin?

Córeczka Ani Starmach świętowała urodziny. Jagna ma już cztery latka

Trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie. Starsza pociecha Anny Starmach skończyła cztery latka! Gwiazda TVN i jej mąż, Piotr Kusek są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci: Jagny i Gustawa. Dziewczynka przyszła na świat w 2018 roku. Anna Starmach spędza z pociechami każdą chwilę. Stara się też zaszczepiać w dzieciach pasję do swojego zawodu. 

„Uwielbiam z Jagną spędzać czas w kuchni. Na początku było przelewanie płynów, odkrywanie konsystencji kaszy czy mąki, stukanie garnkami, sprawdzanie kształtu makaronów. Teraz jesteśmy mocnym teamem. Jagna już kroi, smaży, miesza, wie, gdzie leżą różne utensylia, wszystko mi podaje. Ma dni, kiedy uwielbia to robić, i takie, kiedy komunikuje mi prosto z mostu: „Mamo, nie mam ochoty”. Lubi gotować, ale nie przepada za jedzeniem. Jest pierwszą osobą, która grymasi, gdy ja gotuję (śmiech). To jest dla mnie nowe doświadczenie”, opowiadała Anna Starmach w 2021 roku w VIVIE!. I dodawała Beacie Nowickiej: „Mam wrażenie, że kocham ją każdego dnia coraz bardziej, bo coraz lepiej ją znam, rozumiem. Uwielbiam odkrywać nowe cechy jej charakteru”.

Sprawdź też: Synek Mariny i Wojciecha Szczęsnych rozczulił fanów. To wideo podbija sieć

Anna Starmach dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego. Od czasu do czasu możemy podziwiać jej fotografie z bliskimi. Gwiazda TVN nie pokazuje twarzy swoich pociech i troszczy się o ich przestrzeń. 

W listopadzie Jagna świętowała czwarte urodziny. Anna Starmach pokazała zdjęcia z przyjęcia, które odbyło się niedawno. Nie zabrakło balonów, pięknych dekoracji, zjawiskowego tortu. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik a motywem przewodnim był temat z Krainy Lodu.

„Ja i moja mała Elsa! 💕To były najlepsze urodzinki na świecie! Już planujemy kolejne, choć tak naprawdę to wcale nie chcę, żeby moje dzieci rosły TAK SZYBKO!”, napisała Ania Starmach.

W komentarzach zaroiło się od życzeń i zachwytów.  „Wspaniałych chwil dla córki 😍”, „Wspaniałych chwil dla córki 😍”, „Wspaniałe urodzinki! A dekoracje nieziemskie 😍”, „Sto lat dla Jagienki 🥳 Niech spełnia swoje dziecięce marzenia”, czytamy.

Również składamy najlepsze życzenia! 

Czytaj też: Mama Roberta Lewandowskiego jest zakochana. Tak wygląda ukochany Iwony Lewandowskiej 

Anna Starmach, Urodziny Jagienki
Fot. Instagram, instastories @ania_starmach

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.