Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

My nie możemy się napatrzeć. Anna Starmach promienieje w ciąży! 

Gwiazda opublikowała wyjątkowe fotografie

Gabriela Czernecka 6 listopada 2018 13:56
Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Ciążą Anny Starmach była sporą niespodzianką dla jej fanów. Jurorka MasterChef MasterChef Junior podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością na początku sierpnia tego roku. Nikt nie zauważył, że ciążowy brzuszek Ani Starmach jest już sporych rozmiarów! Gwieździe długo udawało się ukrywać przed światem dobrą nowinę. „Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: Już wkrótce będziemy rodzicami”, podpisała wówczas fotografię. Teraz znów mamy okazję podziwiać jej ciążowe krągłości!

Ciąża Anny Starmach: chłopiec czy dziewczynka?

Na Instagramie Anny Starmach na początku sierpnia pojawiło się jej urocze zdjęcie z mężem, na którym oboje czule się obejmują. „Uśmiechy nie schodzą nam z twarzy, jesteśmy bardzo szczęśliwi nie nie możemy się doczekać aż powitamy na świecie nasze maleństwo!”, podpisała zdjęcie. To będzie pierwsze dziecko gwiazdy TVN i jej męża, Piotra Kuski. Przypomnijmy, że para zaledwie rok temu stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się 2 września 2017 roku z dala od mediów, które o ceremonii dowiedziały się z social mediów. 

„Cieszę, że możecie się tego dowiedzieć ode mnie: Już wkrótce będziemy rodzicami”, podpisała fotografię. To będzie pierwsze dziecko Anny Starmach i jej męża Piotra Kuska. Chłopiec czy dziewczynka? Jak na razie nie wiadomo. Para tę informację postanowiła zatrzymać dla siebie. Jak większość młodych mam, Ania Starmach już nie może się doczekać, kiedy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. To jednak nie znaczy, że nie ma wątpliwości.

„Znam na pamięć setki, może tysiące przepisów. Recepturami się bawię i z nimi eksperymentuję. Zazwyczaj z ich realizacją nie mam większych problemów. Ostatnio jednak szukam tylko tego jednego przepisu. Przepisu na to jak być DOBRĄ MAMĄ! Czy taki przepis istnieje? I czy do tej najpiękniejszej roli na świecie można się w ogóle przygotować?”, zastanawiała się ostatnio. Na szczęście gwiazda może liczyć na swoich fanów, którzy pospieszyli z pomocą i podzielili się nią złotymi radami.

Wszystko wskazuje na to, że Ania Starmach już lada chwila zostanie mamą. Teraz podzieliła się z internautami kolejnymi zdjęciami. „Ściskam brzuszek i przytulam❤️ Z każdym dniem jest coraz większy, z każdym dniem jestem coraz bliżej 🤰🏻🤱🏻❤️ Drogie mamusie: co WY zrobiłybyście na ostatniej prostej? Na co poświęcić ten czas a na co nie warto go marnować?”, napisała pod zdjęciem. Fanki tym razem również nie zawiodły, życząc gwieździe jak najwięcej snu, spacerów i... randek z mężem.

My życzymy Ani dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania! Zobaczcie jej wyjątkowe zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.