Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Uczestniczka Agent Gwiazdy 3 spodziewa się dziecka! Anna Skura jest w ciąży

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 10 maja 2018 15:25
Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal

Anna Skura w ciąży! Uczestniczka Agent Gwiazdy 3 spodziewa się dziecka. Najseksowniejsza polska blogerka fit podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością. Tego nikt się nie spodziewał. „Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić!”, napisała. To będzie pierwsze dziecko Anny Skury. Chłopiec czy dziewczynka? Poznajcie szczegóły!

Anna Skura w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Skura uznawana jest za najseksowniejszą polską blogerkę fit. Na co dzień prowadzi bloga podróżniczo-lifestylowego What Anna Wears, a także kanał na Youtube. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać ją w najnowszej edycji programy Agent Gwiazdy 3, gdzie podbiła serca widzów swoją naturalnością i poczuciem humoru.

Na Instagramie Annę Skurę śledzi ponad 270 tysięcy użytkowników, którzy z zachwytem śledzą jej wyjątkowe fotografie z podróży. Tym razem na fanów blogerki czekała wspaniała wiadomość. Anna Skura jest w ciąży! Blogerka spodziewa się pierwszego dziecka. Patrząc na najnowsze zdjęcie gwiazdki, jest ona w zaawansowanej ciąży. Fotografię opatrzyła wzruszającym opisem: 

„Każda piekna historia wymaga czasu, żeby była opowiedziana.Jeśli masz tak wiele miłości w swoim sercu, musisz ją dalej przekazać|. My chcemy przekazać cała swoją miłość temu maciupkiemu stworkowi. I taaaaak Nareszcie mogę się z Wami tym podzielić! Minio i ja czekamy na naszego małego Minionka. Nie chcemy zmieniać naszego obecnego szalonego życia, po prostu chcemy mieć nowego towarzysza naszych podróży i podzielić się z tym słodkim maleństwem całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem”, podpisała zdjęcie.

Jakiej płci będzie dziecko Anny Skury? Opis gwiazdy sugeruje, że ta spodziewa się chłopca, ale jak na razie trzeba poczekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Uczestniczka Agent Gwiazdy 3 Anna Skura dodała także nagranie, na którym widać jak wraz z mężem Markiem witali nowy 2018 rok w Dubaju. To właśnie wtedy podróżniczka powiadomiła ukochanego, że będzie tatą i nagrała ten intymny moment. Oboje na video zalewają się łzami i nie potrafią powstrzymać wzruszenia. 

My dołączamy do gratulacji fanów i życzymy szczęśliwego rozwiązania!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?