Anna Skura, Anna Skura z córeczką
Fot. Instagram/@whatannawears
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Skura podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami swojej córeczki!

Mała Melody jest taka słodka!

Olga Figaszewska 30 maja 2019 16:46
Anna Skura, Anna Skura z córeczką
Fot. Instagram/@whatannawears

Córeczka Anny Skury, autorki bloga What Anna Wears i jej męża, Marka Warmuza wkrótce skończy roczek! Melody zmieniła ich podejście do życia. Na Instagramie gwiazdy wciąż pojawiają się rozczulające fotografie z maleństwem. Dziewczynka jest naprawdę urocza! Fani nie mają wątpliwości, po kim odziedziczyła urodę!

Anna Skura na zdjęciach z córeczką

Ania Skura o podróżowaniu wie prawie wszystko! Zwiedziła pół świata, a swoimi doświadczeniami dzieli się z fanami za pośrednictwem bloga i mediów społecznościowych. Po narodzinach Melody nic się nie zmieniło! Ania zwiedza kolejne kraje wraz z mężem i córeczką. 

,,Całkiem niedawno uzmysłowiłam sobie, że chyba nie ma drugiej takiej osoby,z którą aż tyle bym się śmiała.Nauczyła mnie,żeby każdy nowy dzień i każdą napotkaną osobę przywitać uśmiechem. Melody będzie moją towarzyszką podróży i wspólnie będziemy odkrywać, nie tylko to co ja już widziałam ale przede wszystkim nowe zakamarki świata. Choć nie zawsze udaje nam się to robić razem, ale tak dziś,po tym czasie,mimo,tak wielu kąśliwych komentarzy słyszałam,że „zobaczysz jak to będzie później” mogę powiedzieć, że dokładnie jest tak jak planowaliśmy", pisała gwiazda.

Rok temu Anna Skura pisała o tym, że ma zupełnie inną od standardowej wizję macierzyństwa. Teraz inaczej patrzy na życie i cieszy się każdą chwilą ze swoją córeczką. ,,Bycie Twoją Mamą Melodyjko to dla mnie ogromne wyróżnienie, zaszczyt i nieukrywana przyjemność! Nie chce straszyć, ale chyba Melody na najbliższe dni zawładnie moim instagramem 👻Zdjęć i wspomnień mamy na długie miesiące", wyznała na Instagramie.

Zdjęcia Melody, a przede wszystkim spojrzenie dziewczynki, zachwyciły obserwatorów podróżniczki. Fanki Ani Skury nie mają wątpliwości, że maleństwo odziedziczyło urodę po mamie. „Piękna Melody 😍 klonik mamusi 😉”, „Melodyjka ma takie piękne spojrzenie 💙💙💙💙”, „Ojaaa 😍😍 ale na pierwszym zdjeciu do Ciebie podobna ❤️ cudne jestescie, buziaki 💋💋”, czytamy.

Trudno się nie zgodzić z ich opiniami. A my życzymy całej rodzinie wszystkiego najlepszego! I kolejnych cudownych podróży!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You & Bali 🐚🥥 .... Skąd się wzieła Melodyjka? Przeczytajcie całość, to dzieło mojej obserwatorki Gosi ❤️🙏🏾😭 .... Foto by ciocia @nataliasiwiec.official .... (...) Melodia usiadła na plaży i zaczęła się bawić piaskiem. Nagle usłyszała śmiech. Odwróciła się i zobaczyła idące ku niej dwie postacie. Nigdy wcześniej nie widziała ludzi, więc przestraszona schowała się szybko do leżącej na piasku muszli, mając nadzieję, że nikt jej nie znajdzie. Jednak kobieta podniosła muszlę i przyłożyła ją do ucha. Usłyszała Melodię i uśmiechnęła się pięknie do stojącego obok niej mężczyzny. Teraz on wziął muszlę i również wsłuchiwał się z uśmiechem. Melodia zauroczona ludźmi, poczuła po raz pierwszy w życiu, że jej serce mocniej bije i zaczęło ono bić w tym samym rytmie, co serce kobiety, więc Melodia zamieszkała pod nim i rosła, karmiona miłością. Parę miesięcy później Melodia pojawiła się na świecie jako malutka i śliczna dziewczynka. Kiedy podrosła zapytała swoją mamę, jak to się stało, że ona od razu ją rozpoznała jako swoją córeczkę. Mama uśmiechnęła się do niej i powiedziała: „Kochanie, za nim cię spotkałam, słyszałam i widziałam Cię wszędzie. W promieniach słońca i w świetle księżyca, w płaczącym deszczu, w tańcu wiatru między listkami drzewa i w śpiewie kolorowych ptaków. Zawsze wiedziałam, że gdzieś tam jesteś nasza córeczko, dlatego czekaliśmy na ciebie całe życie. I odnalazłaś się nasza słodka Melodyjko” Melodyjka poczuła, że odnalazła w końcu swoje miejsce na ziemi, a miłość przepełniła ją jak najwspanialsza muzyka... #YouandBali #BaliGirls #MelodyonBali #dautherandmother #MelodyImaan #Whoannaloves #Bali

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.