Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Trenerka w końcu zabrała głos

Na tę wiadomość czekali wszyscy!

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2018 10:55
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Odkąd trenerka urodziła Klarę, nieustannie trwają spekulacje dotyczącego tego, czy wraz z mężem Robertem zdecydują się na rodzeństwo dla córeczki. Nic dziwnego, że na Instagramie Anny Lewandowskiej co rusz powraca pytanie dotyczące powiększenia rodziny. Tym razem żona Roberta Lewandowskiego postanowiła skomentować doniesienia. 

Anna Lewandowska komentuje doniesienia o drugiej ciąży

Na Instagramie Ani Lewandowskiej pojawiło się jej zdjęcie z dzieciństwa. Trenerka dodała fotografię z bratem, ale największe emocje wzbudził podpis, jaki dołączyła poniżej: Jak fajnie jest mieć rodzeństwo”, czytamy. To od razu wzbudziło czujność internautów, którzy zaczęli wypytywać Anię w komentarzach, czy niebawem jej rodzina się powiększy. „Czyżby rodzeństwo dla Klarci w planach?”, „Klara na pewno też tak pomyśli lub No właśnie Aniu, więc kiedy Klara będzie miała braciszka?”, czytamy. 

To, czy Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, postanowiła skomentować w końcu sama zainteresowana. Wygląda na to, że trenerka miała dość spekulacji i napisała: Nie wierzę w to, co czytam... Czy już naprawdę nie można nosić ani oversize'owych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa”, odpisała na jeden z komentarzy, odwołując się do zdjęcia z imprezy świątecznej, na której pojawiła się z Robertem.

Komentujący nie dawali jednak za wygraną. Choć jestem pełna podziwu dla ciebie i twoich osiągnięć, myślę, że takimi postawami sama podsycasz te plotki, wiedząc, co o tym piszą media i osoby obserwujące cię”, napisała jedna z internautek. „Do głowy by mi nie przyszło, że zdjęcie z bratem to oznaka podsycania plotek. Nigdy tego nie robiłam i nie robię”, odpisała jej Lewandowska.

Musimy przyznać, że niewinny post Ani wywołał spore emocje wśród jej fanów... 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?