Olga Figaszewska 24 listopada 2017 10:00
1/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Facebook, Zuza Krajewska/LAF AM
1/6

Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich! Trenerka podzieliła się z fanami wyjątkowymi fotografiami z przeszłości. Mało kto pamięta Anię w wydaniu... blond! Jak wpis żony skomentował Robert Lewandowski? Czy sportsmenka również zdecyduje się na małą zmianę?

 

Zobacz też: Akcja marketingowa, kaprys czy chęć zmiany? TYLKO U NAS stylistka fryzur Maryla Duda zdradza sekret spektakularnej metamorfozy Roberta Lewandowskiego

 

Anna Lewandowska blondynką?

Kilka dni temu Robert Lewandowski przeszedł spektakularną metamorfozę. Piłkarz przefarbował włosy na srebrny blond chociaż do tej pory niechętnie eksperymentował z wyglądem. Niektórym trudno było uwierzyć, ze zdobył się na tak odważny krok. W mediach społecznościowych od razu pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Po sieci krążą również stare fotografie Anny Lewandowskiej, która jeszcze kilka lat temu sama była blondynką. Nikt się nie spodziewał, że trenerka pokaże dystans do siebie samej! Dowcipnie skomentowała uszczypliwe komentarze internautów na temat nowej fryzury napastnika Bayernu i swojej przemiany. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z przeszłości. „Ah ten blond… :). Lewciu, pamiętasz? Piękni i młodzi”, opatrzyła podpisem jedną z fotografii.

 

Zobacz też: Romantyczne zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskiego podbiło Internet. Jak oni się kochają!

Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Największą zmianę w wizerunku widać na przestrzeni 2011 roku. Anna Lewandowska zmieniła styl i fryzurę. W wywiadzie dla VIVY! wyznała, że jest ambitną perfekcjonistką i twardą sportsmenką. Ale pokazała się też od innej strony - delikatnej i kobiecej.

 

Jaki styl jest jej bliski? „Ta sesja do Vivy! to jestem totalnie ja. Rockowa stylizacja, warkocz. Owszem, obcasy i sukienki też lubię. Ale nie lubię słodkich różowych tiuli, zawsze muszę mieć pazur. Nie skupiam się na ciuchach, nie chodzę zbyt często na zakupy. Jak czegoś potrzebuję, zamawiam w Internecie. Nie marnuję na to dużo czasu i nie korzystam z pomocy stylistki. Lubię też rzeczy polskich projektantów, na przykład La Manię Joanny Przetakiewicz, a także prostą elegancję Victorii Beckham”, mówiła w 2015 w rozmowie z Katarzyną Sielicką.

Zobacz też: Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Czy zasługuje na miano królowej metamorfoz?

 

Uważasz, że Anna Lewandowska powinna wrócić do blondu? Co na to Robert Lewandowski? W naszej galerii znajdziesz zdjęcia, którymi trenerka podzieliła się z fanami na Instagramie.

6/6
Robert Lewandowski
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
6/6

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.