Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska odsłoniła na zdjęciu oczy Klary! Wiadomo, do kogo jest podobna

Fotografia rozczuliła fanów trenerki...

Konrad Szczęsny 28 stycznia 2021 08:49
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Mimo że do tej pory konsekwentnie ukrywała twarz córki, tym razem zrobiła wyjątek. Anna Lewandowska na najnowszym zdjęciu odsłoniła oczy Klary. Wiadomo więc, do kogo dziewczynka jest bardziej podobna! Fani są urzeczeni tą fotografią... I trudno im się dziwić.

Anna Lewandowska pokazała niemal całą twarz Klary

Miniony rok był dla niej szczególny. Nie tylko ze względu na spektakularne osiągnięcia męża, którego zawsze wspiera. Anna Lewandowska urodziła również drugie dziecko. W maju na świat przyszła córeczka, której zdecydowała się wraz z mężem nadać imię Laura.

Od tamtej pory co jakiś czas trenerka dzieli się z fanami zdjęciami, które dokumentują rodzinne chwile. Mimo promiennego uśmiechu, który zawsze towarzyszy pozującym na niej osobom, nigdy nie pokazuje twarzy córek. Jednak na najnowszej fotografii, na której Anna Lewandowska pozuje z Klarą na domowej siłowni, jest inaczej. Zdjęcie ma związek z #FighterChallenge2021, wyzwaniem, które w styczniu rzuciła fanom. W jego ramach motywuje ich do treningów, dzieli się przepisami i zachęca do ruchu. W najnowszym poście zaapelowała, by „odkryć w sobie dziecko”.

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni ❤️ #likemotherlikedaughter <3 Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować potrzebna jest równowaga. Nie chodzi tylko o dobrą zabawę i wyluzowanie – rozwijanie w sobie wewnętrznego dziecka niesie za sobą szereg korzyści:

✅ dobry humor i śmiech obniżają poziom stresu
✅ ciekawość świata pozwala nam odnajdywać nowe pasje i zainteresowania
✅ naturalny brak strachu sprawia, że chętniej próbujemy nowych rzeczy, jesteśmy bardziej otwarci na innych ludzi, potrawy i doświadczenia
Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład ➡️ chociaż czasami weźmy przykład od nich!❤️”, podpisała je trenerka.

Na zdjęciu widać dużą część twarzy dziewczynki, ponieważ wpatruje się prosto w obiektyw, co na tego typu fotografiach jest rzadkością. Fani nie mają wątpliwości, do kogo podobna jest 3-letnia Klara! 

Do kogo podobna jest Klara Lewandowska?

Pod zdjęciem od razu pojawiły się setki komentarzy. Internauci komplementują trenerkę oraz jej córkę. Wprost piszą również, że Klara to wykapana mama i podobieństwo jest uderzające!

„Aaaaa! No pięknie! Jaka Mama taka Klarcia”, „Super drużyna. Będzie Twoją największą dumą, obie oczywiście mam na myśli”, „Dzieci to najlepsi nauczyciele dorosłych. Urocze zdjęcie”, czytamy.

Jedna z internautek zauważyła jednak, że „a na plecach to cały Robert <3”.

A Twoim zdaniem do kogo jest bardziej podobna starsza córka państwa Lewandowskich?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.