Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała się po nieprzespanej nocy. Fani nie ukrywają zdziwienia

Zdjęcie trenerki skomentowała nawet Magda Steczkowska

Konrad Szczęsny 28 maja 2020 15:46
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Trzy tygodnie temu po raz drugi została mamą. Jednak Anna Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Kilka dni temu trenerka zamieściła zdjęcie, na którym pokazała imponująco płaski brzuch. Z kolei dzisiaj zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię po nieprzespanej nocy. „Po dzisiejszej nocy… 1:0 dla moich dzieci. KAWY POPROSZĘ. Najlepiej wiadro. Znacie to?”, podpisała ją.

Anna Lewandowska po nieprzespanej nocy

Żona Roberta Lewandowskiego jest na zdjęciu dosyć blada, zaś na jej twarzy widać jedynie lekki uśmiech. W ręku trzyma natomiast filiżankę - możemy domyślać się, że jest w niej kawa.

W ten sposób trenerka chciała nawiązać do trudów rodzicielstwa i pokazać, że nawet ona ma gorsze dni.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek, które wyraziły zrozumienie dla słów Anny Lewandowskiej.

„Wyglądam dzisiaj gorzej od Ciebie o tej porze,a nie mam dzieci ? Pozdrawiam ❤️”, „Mi dzidzia w brzuchu nie dala spać także 1:0 dla niej. czekam na kawe az minie czas po tabletkach które muszę brać na czczo”, napisali pierwsi.

Magda Steczkowska o zdjęciu Anny Lewandowskiej po nieprzespanej nocy

„Przesyłam dużo mocy ❤️”, „Dokładnie tak miałam wczoraj, kiedy młoda postanowiła od 1:30 nie spać i jedyne czego chciała to 'opa'...”, „Hahahaha tak znamy, znamy dla moich córek też dziś 1:0 ? Jak będę miała wreszcie możliwość przespania całej nocy to chyba z wrażenia nie będę mogła spać”, „Oj znam i rozumiem .... niech moc będzie z Tobą”, dodali inni.

Zdjęcie skomentowała również Magda Steczkowska!

„Oj Kochana. Moja najstarsza, już 18-letnia córka, nie przespała ani jednej nocy przez 3 lata!!! Ze zmęczenia zdarzyło mi się nie np. wejść w ścianę. Całym sercem jestem z Tobą”, zapewniła Annę Lewandowską.

Mimo wszystko przyznać trzeba, że trenerka prezentuje się na zdjęciu nadzwyczaj korzystnie! Pomimo nieprzespanej nocy zarówno jej fryzura, jak i makijaż są nienaganne.

Tylko pozazdrościć!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRZED DODANIEM KOMENTARZA , ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA CAŁOŚCI POSTA NA MOIM BLOGU. Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️🧚🏻‍♂️🧚🏻‍♂️ Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl ____ 1. zdj. 8 m-c w pierwszej ciąży 2. zdj. 12 miesięcy po porodzie 3. zdj. 8 m-c w drugiej ciąży 4. zdj. 17 dni po porodzie __________ I thought for a long time about posting such a personal post ... but I would like to convince anyone who has any doubts about the importance of physical activity before and during pregnancy❤️ Pictures at the top are from the first pregnancy with Klara, and photos below are from the second pregnancy with Laura. 1. 8th month 2. 12 months after 3. Around the 8th month 4. 17 days after delivery ——— #pregnant #women #annalewandowska #ftmon #pregnantworkout #pregnency #dietandtrainingbyann #halthyplanbyann

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋ Rzadkooooo, bo rzadko to fakt🙈, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie. Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu. Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale... Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨ Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być. Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą. Jutrzejszy dzień będzie 👍 ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ ANN ❤️✨ #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.