Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o powiększeniu rodziny

„Może powinnam pomyśleć o trzecim dziecku?”

Olga Figaszewska 1 marca 2021 13:58
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwi rodzicami dwójki wspaniałych pociech. Klara niedługo skończy cztery latka, a Laura będzie świętowała pierwsze urodziny! Narodziny dziewczynek były dla nich najpiękniejszymi chwilami w życiu. Rodzina jest dla nich najważniejsza. Internauci wciąż zasypują trenerkę zapytaniami o to, czy chciałaby po raz trzeci zostać mamą. W jednym z ostatnich wpisów na InstaStories, Anna Lewandowska wyznała, co myśli na temat powiększenia rodziny.

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich wkrótce się powiększy?

Anna i Robert Lewandowscy wpajają swoim córkom wartości, które sami wynieśli z rodzinnych domów. Klara i Laura są otoczone miłością i wsparciem rodziców.

Anna Lewandowska nie ukrywa, że macierzyństwo to jej najważniejsza rola. Wielokrotnie podkreślała, że wraz z mężem będzie się starała w swoich pociechach zaszczepić miłość do sportu. Klara już ćwiczy z mamą w domowej siłowni. Dziewczynka jest wulkanem energii. Pomaga też mamie w opiece nad Laurą i jest zachwycona rolą starszej siostry. Nie mogła doczekać się, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się wspólnymi chwilami z dziewczynkami. Rodzicielstwo dodało im wiatru w żagle. W jednym z postów trenerka wyznała, że narodziny pierwszej córki nauczyły ich miłości, spokoju i cierpliwości, a także większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile.

„Moje serce jest teraz dla dwojga! Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi (...) Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i naszej uwagi”, mówiła w jednym z wywiadów dla Flesza, Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ostatnio jedna z internautek zauważyła:  „Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak”. Na co trenerka odpowiedziała: „Dziękuję. Hihi planuję więcej”.

Tymczasem, kilka dni temu Anna Lewandowska opublikowała na IntaStoris zdjęcie z córeczką Bozeny Lazarević. Uroczy kadr z pociechą koleżanki opatrzyła podpisem, który rozwiewa wszelkie wątpliwości internautów.

„Może powinnam pomyśleć o trzecim dziecku? Pewnego dnia na pewno”, wyznała ukochana Roberta Lewandowskiego. 

Anna Lewandowska z córką koleżanki
Fot. Instagram, InstaStories/@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?