Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. annalewandowskahpba
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Odpowiedziała fanom w tajemniczy sposób...

Redakcja VIVA.PL 11 kwietnia 2019 09:23
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą niemal dwuletniej Klary. Jej pierwsza ciąża budziła bardzo duże emocje. Fani Roberta Lewandowskiego i jej z ciekawością śledzili przygotowania sportsmenki do roli mamy. Przed urodzeniem córki była bardzo aktywna, po ciąży bardzo szybko wróciła do formy. Mała Klara stała się oczkiem w głowie rodziców. Oboje przyznają, że nauczyła ich, co tak naprawdę w życiu ma sens. Pomogła im dojrzeć i jest źródłem inspiracji. Czy już niedługo Klara będzie miała rodzeństwo?

Anna Lewandowska ponownie zostanie mamą?

Anna i Robert Lewandowscy  podkreślali w wielu wywiadach, że marzą o dużej rodzinie. Plotki o drugiej ciąży pojawiły się już kilkakrotnie, jednak tym razem ich powodem jest sama Anna Lewandowska. Internauci zauważyli, że unika ostatnio obcisłych ubrań, a także zasłaniała rękami brzuch podczas niedawnego wyjścia. Opublikowała też niedawno zdjęcie, na którym razem z mężem i córką gra w piłkę. W komentarzach pod nim pojawiło się pytanie o kolejne dziecko. Żona Roberta Lewandowskiego odpowiedziała na niego tajemniczo, publikując trzy emotikony pokazujące język. Fani są zdania, że para rzeczywiście spodziewa się dziecka, ale będzie to córka, stąd zabawna odpowiedź. Robert Lewandowski powiedział, w jednym z wywiadów, że pragnął syna, ale wie już, jakie szczęście daje córka. „Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny”, wyznał w rozmowie dla bloga żony, Baby by Ann.

Co ciekawe kilka dni temu serwis Pomponik podał, że Anna Lewandowska naprawdę jest w ciąży i czeka jedynie na odpowiedni moment, aby przekazać światu radosną nowinę. Czyżby małżeństwo naprawdę przygotowuje się do przyjścia na świat nowego potomka? 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.