Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
Z ŻYCIA GWIAZD

„Jestem absolutnie szczęśliwy!”. Enrique Iglesias ujawnił imię drugiej córki

Jest śliczne!

Ksenia Krasko 1 marca 2020 12:15
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Anna Kournikova i Enrique Iglesias stronią od ujawniania szczegółów swojego życia prywatnego, dlatego doniesienia o drugiej ciąży byłej tenisistki wzbudziły spore zainteresowanie fanów i mediów. Tylko nieliczne zdjęcia paparazzi potwierdzały domniemania o radosnej nowinie – szczęśliwi rodzice zrobili to później. A teraz wokalista zdradził, jakie imię wybrali dla najmłodszej pociechy.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias - imię dziecka

Enrique Iglesias, który koncertuje obecnie w Rosji, ujawnił w rozmowie z portalem lenta.ru, że dziewczynka otrzymała imię Masha (Masza, skrócona forma imienia Maria - przyp. red.). „Anna wybrała rosyjskie imię dla naszej córki, i bardzo mi się podoba”, wyznał.

„Z pomocą Anny uczę się rosyjskiego, już trochę rozumiem. W domu mówimy mieszanką trzech języków: hiszpańskiego, rosyjskiego i angielskiego. Mam nadzieję, że nasze dzieci będą biegłe we wszystkich z nich, i będą miały okazję poznać różne kultury”, zdradził piosenkarz w wywiadzie z lenta.ru.

Przyznał także, że wraz z Anną marzyli o kolejnym dziecku. „Po narodzinach bliźniaków postanowiliśmy, że powinniśmy mieć więcej dzieci, ale nie planowaliśmy dokładnie, kiedy to się stanie. Wszystko potoczyło się samo, ale jestem absolutnie szczęśliwy”, powiedział.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

Anna Kournikova do samego końca ukrywała, że spodziewa się dziecka. Pierwsze doniesienia o powiększeniu rodziny Iglesiasów pojawiły się w styczniu tego roku, i w tym samym miesiącu tenisistka urodziła córkę. Pierwszą osobą, która przekazała radosną informację mediom, był młodszy brat piosenkarza, Julio Iglesias Junior.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias poznali się w 2001 roku na planie teledysku do utworu Escape, i od tego czasu są nierozłączni. W grudniu 2017 po raz pierwszy zostali rodzicami bliźniąt, syna Nicholasa i córki Lucy.

Zakochani nigdy nie odnieśli się do licznych plotek o swoim ślubie, chociaż fani wierzą, że są już małżeństwem – Iglesias w wywiadach nazywa Kournikovą swoją żoną, a Anna kilka miesięcy temu zmieniła nazwisko na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.