Anna Korcz
Fot. AKPA
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Korcz została babcią! Aktorka pokazała wzruszające zdjęcie z wnuczkiem

„Od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka…”

Rafał Kowalski 28 stycznia 2020 11:44
Anna Korcz
Fot. AKPA

Anna Korcz od lat uwielbiana jest przez widzów Na wspólnej za postać serialowej Izy. Niewielu fanów hitu TVN wie jednak, że i w prywatnym życiu aktorki wiele się dzieje. 51-letnia gwiazda 4 dni temu została babcią! Jakimi słowami przyjęła na świecie wnuka?

Anna Korcz została babcią. Zdjęcie z wnuczkiem

Szczęśliwą mamą dzieciątka została Anna – najstarsza córka Anny Korcz i jednocześnie przyjaciółka Anny Lewandowskiej. Świeżo upieczona mama opublikowała na swoim profilu piękny post. „24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na świat i wywrócił go do góry nogami. Wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie synku”, napisała na swoim Instagramie. W hashtagach zawarła zaś odpowiedź na pytanie, jakie imiona zostały wybrane dla chłopca. Nazywa się on Franciszek Piotr.

Równie emocjonalnie na radosną wieść zareagowała Anna Korcz – aktorka serialu Na wspólnej. Z okazji narodzin wnuka, na Instagramie gwiazdy pojawił się piękny poemat o miłości. „Czy już wiecie jakie uczucia w życiu są najważniejsze? Czy doświadczaliście je? Czy byliście ogarnięci ich pełnia i mocą? Czy znacie ich sile i przesłanie?! Gdyby na Świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać, przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władze!!!!!! Świat byłby piękny, mądry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imię!!!! MIŁOŚĆ!!! Uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pycha.... Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszędzie dalej bardziej się kochali.....” podajcie dalej”...”, napisała na swoim profilu Anna Korcz. „Na zawsze Wasza AK od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka....”, podpisała się.

Jaką babcią będzie aktorka? Zapowiadała to już kilka miesięcy temu! „Nie będę przebojową babcią, będę oczywiście sobą. Zawsze jestem sobą. Zaznaczam też, że być może nie zawsze będę na skinienie mojej córki, bo mam dużo pracy i 9-letniego syna Jaśka. Jak się nam ułoży świat, tak będziemy sobie z niego powoli czerpali”, mówiła w rozmowie z portalem Plejada. Dodawała, że postara się dla wnuka o nowe umiejętności. „Na drutach też nie będę robić, bo nie potrafię. Potrafię działać szydełkiem, więc jak wnuk będzie chciał jakieś skarpety to spróbuję zrobić”, wyznała gwiazda w wywiadzie.

Zobaczcie, jak wygląda mały Franek. Jego najbliższym życzymy wszystkiego najlepszego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Korcz (@anna.korcz.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Korcz (@aniakorcz)

Córka Anny Korcz - również Anna - z mężem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Korcz (@aniakorcz)

TAGI #Anna Korcz

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.