Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Karczmarczyk na wyjątkowym zdjęciu z mężem! 

„Mój cały...”

Monika Katarzyna Krupska 4 grudnia 2018 21:11
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Anna Karczmarczyk właśnie podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. Aktorka, która w lipcu tego roku wyszła za mąż pokazała urocze zdjęcie z mężem. To rzadkość na profilu 27-latki, bo Anna strzeże swojej prywatności. Tym razem zrobiła wyjątek. Co takiego napisała pod zdjęciem?

Anna Karczmarczyk z mężem

Anna Karczmarczyk Pascala Litwina poznała na planie Tańca z Gwiazdami. Ukochany 27-latki związany jest z produkcją show, jak i z takimi programami jak m.in. World of Dance czy Story of my life. Para po ponad dwóch latach znajomości w lipcu tego roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jeszcze na początku relacji z chęcią dzieliła się wspólnymi zdjęciami w sieci, jednak ostatnio bardzo ograniczyła aktywność. Teraz Anna pozwoliła sobie „na trochę prywaty” i na swoim profilu pokazała zdjęcie z mężem.

„Mój cały świat”, napisała aktorka. A fani w komentarzach stwierdzili, że pod tym zdjęciem podpis jest zbędny, bo tu od razu widać miłość i para bardzo uroczo wygląda! „Super zdjęcie. Naturalne i pokazujące prawdziwą miłość”, „Miłość w powietrzu”, „Jak pięknie”, pisali internauci.

Zobaczcie zdjęcie, o którym mowa! My również zgadzamy się z internautami, że jest to piękne zdjęcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. Mój cały 🌍

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.