Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Karczmarczyk na wyjątkowym zdjęciu z mężem! 

„Mój cały...”

Monika Katarzyna Krupska 4 grudnia 2018 21:11
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Anna Karczmarczyk właśnie podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. Aktorka, która w lipcu tego roku wyszła za mąż pokazała urocze zdjęcie z mężem. To rzadkość na profilu 27-latki, bo Anna strzeże swojej prywatności. Tym razem zrobiła wyjątek. Co takiego napisała pod zdjęciem?

Anna Karczmarczyk z mężem

Anna Karczmarczyk Pascala Litwina poznała na planie Tańca z Gwiazdami. Ukochany 27-latki związany jest z produkcją show, jak i z takimi programami jak m.in. World of Dance czy Story of my life. Para po ponad dwóch latach znajomości w lipcu tego roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jeszcze na początku relacji z chęcią dzieliła się wspólnymi zdjęciami w sieci, jednak ostatnio bardzo ograniczyła aktywność. Teraz Anna pozwoliła sobie „na trochę prywaty” i na swoim profilu pokazała zdjęcie z mężem.

„Mój cały świat”, napisała aktorka. A fani w komentarzach stwierdzili, że pod tym zdjęciem podpis jest zbędny, bo tu od razu widać miłość i para bardzo uroczo wygląda! „Super zdjęcie. Naturalne i pokazujące prawdziwą miłość”, „Miłość w powietrzu”, „Jak pięknie”, pisali internauci.

Zobaczcie zdjęcie, o którym mowa! My również zgadzamy się z internautami, że jest to piękne zdjęcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. Mój cały 🌍

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.