Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Karczmarczyk na wyjątkowym zdjęciu z mężem! 

„Mój cały...”

Monika Katarzyna Krupska 4 grudnia 2018 21:11
Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Anna Karczmarczyk właśnie podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. Aktorka, która w lipcu tego roku wyszła za mąż pokazała urocze zdjęcie z mężem. To rzadkość na profilu 27-latki, bo Anna strzeże swojej prywatności. Tym razem zrobiła wyjątek. Co takiego napisała pod zdjęciem?

Anna Karczmarczyk z mężem

Anna Karczmarczyk Pascala Litwina poznała na planie Tańca z Gwiazdami. Ukochany 27-latki związany jest z produkcją show, jak i z takimi programami jak m.in. World of Dance czy Story of my life. Para po ponad dwóch latach znajomości w lipcu tego roku stanęła na ślubnym kobiercu. Jeszcze na początku relacji z chęcią dzieliła się wspólnymi zdjęciami w sieci, jednak ostatnio bardzo ograniczyła aktywność. Teraz Anna pozwoliła sobie „na trochę prywaty” i na swoim profilu pokazała zdjęcie z mężem.

„Mój cały świat”, napisała aktorka. A fani w komentarzach stwierdzili, że pod tym zdjęciem podpis jest zbędny, bo tu od razu widać miłość i para bardzo uroczo wygląda! „Super zdjęcie. Naturalne i pokazujące prawdziwą miłość”, „Miłość w powietrzu”, „Jak pięknie”, pisali internauci.

Zobaczcie zdjęcie, o którym mowa! My również zgadzamy się z internautami, że jest to piękne zdjęcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. Mój cały 🌍

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.