Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Aktorka i jej mąż spodziewają się kolejnego potomka

Konrad Szczęsny 29 listopada 2018 08:03
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Aktorka i jej mąż Michał Niemczycki wprost nie posiadają się z radości! Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z ukochanym powitają w przyszłym roku na świecie trzecie dziecko. Para stroni od błysku fleszy i rzadko pokazuje się publicznie, jednak ich znajomi nie mają wątpliwości, że niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami. 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w trzeciej ciąży. Płeć dziecka

Jak podaje jeden z tygodników, Anna Czartoryska-Niemczycka jest w trzeciej ciąży! Aktorka i piosenkarka, która nigdy nie ukrywała, jak ważna jest dla niej rodzina, zrezygnowała niemal całkowicie z kariery na rzecz pielęgnowania ciepła domowego ogniska. Rozważnie dobiera oferty tak, aby nie kolidowały one z opieką nad dwójką dzieci: urodzonym 11 lipca 2014 roku Ksawerym oraz 9 stycznia 2016 roku Janiną. Tym bardziej, że już niebawem wraz z mężem Michałem Niemczyckim powitają na świecie kolejnego potomka!

Jak donosi informator tygodnika Na żywo, Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się trzeciego dziecka. Zgodnie ze słowami bliskiego znajomego małżonków, ma to być chłopiec.

Kariera Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i jej małżeństwo z Michałem Niemczyckim

Na ślubnym kobiercu stanęli 1 kwietnia 2013 roku. Już rok później na świecie pojawił się ich synek, zaś w 2016 roku córka. Wówczas stało się jasne, że aktorka będzie chciała poświęcić się przede wszystkim wychowywaniu dzieci i zawodowe zobowiązania zejdą na dalszy plan.

„Mnie jest cały czas najlepiej w domu. Powoli zaczynam wystawiać nos na świat, ale zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować. Dzisiaj uważnie dobieram projekty, w których biorę udział”, wyznała po narodzinach syna.

Tak też się stało. Co ciekawe, tygodnik Na żywo twierdzi, że obecnie Anna Czartoryska-Niemczycka przestała nawet korzystać z usług managera! Nie oznacza to jednak, że zakończyła aktorską i wokalną karierę. Wręcz przeciwnie: zamierza po prostu dobierać kierowane do niej oferty tak, aby nie kolidowały one z życiem rodzinnym, które jest jej największym priorytetem  

Fot. ONS

Fot. ONS

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.