Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Aktorka i jej mąż spodziewają się kolejnego potomka

Konrad Szczęsny 29 listopada 2018 08:03
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Aktorka i jej mąż Michał Niemczycki wprost nie posiadają się z radości! Anna Czartoryska-Niemczycka wraz z ukochanym powitają w przyszłym roku na świecie trzecie dziecko. Para stroni od błysku fleszy i rzadko pokazuje się publicznie, jednak ich znajomi nie mają wątpliwości, że niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami. 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w trzeciej ciąży. Płeć dziecka

Jak podaje jeden z tygodników, Anna Czartoryska-Niemczycka jest w trzeciej ciąży! Aktorka i piosenkarka, która nigdy nie ukrywała, jak ważna jest dla niej rodzina, zrezygnowała niemal całkowicie z kariery na rzecz pielęgnowania ciepła domowego ogniska. Rozważnie dobiera oferty tak, aby nie kolidowały one z opieką nad dwójką dzieci: urodzonym 11 lipca 2014 roku Ksawerym oraz 9 stycznia 2016 roku Janiną. Tym bardziej, że już niebawem wraz z mężem Michałem Niemczyckim powitają na świecie kolejnego potomka!

Jak donosi informator tygodnika Na żywo, Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się trzeciego dziecka. Zgodnie ze słowami bliskiego znajomego małżonków, ma to być chłopiec.

Kariera Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i jej małżeństwo z Michałem Niemczyckim

Na ślubnym kobiercu stanęli 1 kwietnia 2013 roku. Już rok później na świecie pojawił się ich synek, zaś w 2016 roku córka. Wówczas stało się jasne, że aktorka będzie chciała poświęcić się przede wszystkim wychowywaniu dzieci i zawodowe zobowiązania zejdą na dalszy plan.

„Mnie jest cały czas najlepiej w domu. Powoli zaczynam wystawiać nos na świat, ale zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować. Dzisiaj uważnie dobieram projekty, w których biorę udział”, wyznała po narodzinach syna.

Tak też się stało. Co ciekawe, tygodnik Na żywo twierdzi, że obecnie Anna Czartoryska-Niemczycka przestała nawet korzystać z usług managera! Nie oznacza to jednak, że zakończyła aktorską i wokalną karierę. Wręcz przeciwnie: zamierza po prostu dobierać kierowane do niej oferty tak, aby nie kolidowały one z życiem rodzinnym, które jest jej największym priorytetem  

Fot. ONS

Fot. ONS

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?