Anita Sokołowska z partnerem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Anita Sokołowska z ukochanym na czerwonym dywanie. Kim jest Bartosz Frąckowiak?

Para nie odstępowała się na krok!

Weronika Kostyra 24 października 2019 19:51
Anita Sokołowska z partnerem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Sokołowska jest jedną z gwiazd, która bardzo dba o prywatność i nie pokazuje szczegółów swojego życia osobistego fanom. Na jej Instagramie nie znajdziemy ani jednego zdjęcia jej bliskich. Teraz aktorka zrobiła jednak wyjątek i na czerwonym dywanie pojawiła się razem ze swoim wieloletnim partnerem. Przez cały czas para nie odstępowała się na krok i trzymała się za ręce. Kim jest Bartosz Frąckowiak?

Kim jest partner Anity Sokołowskiej?

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak pojawili się razem na imprezie magazynu Pani. Para razem wychowuje sześcioletniego syna Antoniego. Bartosz Frąckowiak jest kuratorem, reżyserem oraz badaczem kultury. W latach 2014-2017 był zastępcą dyrektora Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Dawniej wykładał też na Uniwersytecie w Poznaniu. Obecnie jest zastępcą dyrektora Biennale Warszawa. Para poznała się podczas pracy nad spektaklem „Przebudzenie wiosny”. Partner zrobił na aktorce bardzo duże wrażenie. „Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy”, mówiła Anita Sokołowska w rozmowie z Twoim Stylem.

Choć praca razem może stanowić niebezpieczeństwo dla związku, w ich przypadku działa jedynie na korzyć. „Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku”, powiedziała Anita Sokołowska w rozmowie z magazynem Gala. 

Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…