Anita Sokołowska z partnerem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Anita Sokołowska z ukochanym na czerwonym dywanie. Kim jest Bartosz Frąckowiak?

Para nie odstępowała się na krok!

Weronika Kostyra 24 października 2019 19:51
Anita Sokołowska z partnerem
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Sokołowska jest jedną z gwiazd, która bardzo dba o prywatność i nie pokazuje szczegółów swojego życia osobistego fanom. Na jej Instagramie nie znajdziemy ani jednego zdjęcia jej bliskich. Teraz aktorka zrobiła jednak wyjątek i na czerwonym dywanie pojawiła się razem ze swoim wieloletnim partnerem. Przez cały czas para nie odstępowała się na krok i trzymała się za ręce. Kim jest Bartosz Frąckowiak?

Kim jest partner Anity Sokołowskiej?

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak pojawili się razem na imprezie magazynu Pani. Para razem wychowuje sześcioletniego syna Antoniego. Bartosz Frąckowiak jest kuratorem, reżyserem oraz badaczem kultury. W latach 2014-2017 był zastępcą dyrektora Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Dawniej wykładał też na Uniwersytecie w Poznaniu. Obecnie jest zastępcą dyrektora Biennale Warszawa. Para poznała się podczas pracy nad spektaklem „Przebudzenie wiosny”. Partner zrobił na aktorce bardzo duże wrażenie. „Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy”, mówiła Anita Sokołowska w rozmowie z Twoim Stylem.

Choć praca razem może stanowić niebezpieczeństwo dla związku, w ich przypadku działa jedynie na korzyć. „Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku”, powiedziała Anita Sokołowska w rozmowie z magazynem Gala. 

Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.