Anita Sokołowska, WARSZAWA. 26.10.2021 Uroczysta premiera filmu To musi byc milość
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Anita Sokołowska pokazała syna Antoniego. Ależ on wyrósł!

Chłopak w tym roku skończył 8 lat

Damian Brillowski 28 grudnia 2021 10:01
Anita Sokołowska, WARSZAWA. 26.10.2021 Uroczysta premiera filmu To musi byc milość
Fot. TRICOLORS/East News

Anita Sokołowska od początku kariery niezwykle mocno strzeże swojej prywatności. Pomimo że jest dość aktywna w mediach społecznościowych, to zazwyczaj pokazuje swoim fanom zdjęcia z pracy na planie serialu „Przyjaciółki” bądź z teatru. Zdarza się jej też pokazać, jak spędza czas wolny. Jedyne czego nie robi to nie pokazuje zdjęć swoich ukochanych mężczyzn - partnera Bartosza Frąckowiaka i syna Antoniego. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie swojego jedynego syna. Ależ on wyrósł. Zobacz, jak obecnie wygląda syn znanej aktorki. 

Anita Sokołowska o macierzyństwie 

Anita Sokołowska podczas jednego z wywiadów przyznała, że macierzyństwo całkowicie zmieniło jej życie. Od momentu, kiedy na świat przyszedł Antek, nie ma czasu, aby bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych. Woli czas wolny od pracy poświęcić synu niż przygotowywać się na wielkie gale. „Dziecko zmienia wszystko: sposób patrzenia na świat, priorytety, postrzeganie czasu. Jak schodzisz z planu, to marzysz, żeby pojechać do domu, a nie pojawić się na salonach. Nie mam czasu pół dnia przygotowywać się na wyjście, malować, czesać…”, szczerze wyznała w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Co ciekawe, aktorka zaszła w ciążę w trakcie nagrywania nowych odcinków serialu „Przyjaciółki”. Jednak nie bała się, że z tego powodu straci etat. Wręcz przeciwnie uznała, że rola matki jest bezcenna i stanowi dla niej priorytet nawet kosztem najlepszej pracy. Okazało się, że w tym samym czasie co Anita, również Małgorzata Socha i Joanna Liszowska zaszły w ciążę więc producent serialu zadecydował o przerwie w zdjęciach, aby aktorki mogły w spokoju powitać na świecie swoje pociechy. 

„Gdy podpisywałam kontrakt na rolę w "Przyjaciółkach", nie myślałam, że ten moment potrwa szczęść lat. Byłam natomiast pewna, że chce mieć dziecko, tylko odsuwaliśmy się z Bartkiem decyzję na później. Nie panikowałam: "A co będzie, jeśli wyrzucą mnie z serialu, bo jestem w ciąży”? Wyrzucą to wyrzucą. Życie jest ważniejsze od najlepszej nawet roli. Nieoczekiwanie okazało się, że brzuszków jest więcej i producent zarządził przerwę w zdjęciach”, ujawniła aktorka w wywiadzie dla miesięcznika „Twój Styl”.

Czytaj także: Anita Sokołowska i Reni Jusis pokazały na Instagramie swoje bardzo stare zdjęcia!

Anita Sokołowska, WARSZAWA. 26.10.2021 Uroczysta premiera filmu To musi byc milość
Fot. TRICOLORS/East News

Anita Sokołowska, Uroczysta premiera filmu "To musi być miłość", Warszawa, 26.10.2021 rok

Anita Sokołowska pokazała syna Antoniego 

Anita Sokołowska została mamą 24 sierpnia 2013 roku. Wtedy to na świecie pojawił się syn aktorki Antoni, który w tym roku obchodził 8. urodziny. Do tej pory gwiazda „Przyjaciółek” wzbraniała się przed pokazaniem twarzy swojej pociechy, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Wraz z synem wybrała się na zwiedzanie do galerii sztuki. Pobyt zrelacjonowała na swoim Instagramie.

Pomiędzy zdjęciami obrazów Vincenta Van Gogha zamieściła też fotografię swojego syna. Co prawda Antek ma założone maseczkę, ale i tak sporo widać.  Antoni to już duży chłopak, który posiada piękną blond czuprynę.  W jednym z poprzednich postów aktorka zdradziła, że jej syn jest także bardzo odważnym chłopcem, ponieważ w wieku zaledwie ośmiu lat sam przeszedł trasę wspinaczkową.

Zobacz, jak obecnie wygląda syn Anity Sokołowskiej.  

Czytaj także: Anita Sokołowska świętuje dziś 45 urodziny!

Anita Sokołowska, syn Antoni
Fot. instagram @anita_sokolowskaa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…