Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO
O TYM SIĘ MÓWI

Ania Wyszkoni ukończyła studia niezwiązane z muzyką. Teraz otwiera własną firmę!

Czym będzie się zajmować? To spore zaskoczenie!

Rafał Kowalski 20 stycznia 2021 06:59
Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO

Anna Wyszkoni nie ukrywała w jednym z ostatnich postów na Instagramie, że rok 2020 rzucał jej kłody pod nogi. Gwiazda nie poddawała się jednak i zrealizowała kilka ze swoich celów. „Kończę go jako absolwentka Akademii Wnętrz Ewy Romanow z tytułem projektantki wnętrz, z większym doświadczeniem na korcie tenisowym i większą swobodą w mówieniu po hiszpańsku”, pisała gwiazda w sieci. I właśnie ze swoim pierwszym z listy sukcesem piosenkarka zamierza związać swoją przyszłość.

Anna Wyszkoni o otwarciu własnej firmy. Czym się zajmie?

Wokalistka była kilka dni temu jurorką podczas wyborów Miss Polski. Zaraz po gali udzieliła wywiadu, z którego dowiadujemy się, że Anna Wyszkoni ma nie tylko plany jako muzyk, ale i… architekt! „Wykorzystałam czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz, tak więc jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy jak to pójdzie. Na razie jestem naprawdę z siebie zadowolona i myślę, że fakt, iż obroniłam dyplom w takim stylu pozwala mi czuć tę dumę”, wyjawiła Ania Wyszkoni portalowi JastrząbPost.

Artystka zdradziła też, czy uważa muzykę i projektowanie za sztuki pokrewne. „Tak. Żeby czuć piękno i móc dobierać rzeczy we wnętrzu, trzeba być wrażliwym. Żeby być na scenie, trzeba być jeszcze bardziej wrażliwym. To wszystko świadczy o tym, że jestem wrażliwa na piękno i potrzebuję go wokół siebie. Potrzebuję wnętrz harmonijnych, spokojnych. Ja uwielbiam wnętrza w stylu eko, to jest bardzo mi bliskie, bo ja jestem blisko natury”, mówiła w wywiadzie gwiazda i dodała, że absolutnie nie porzuca muzyki.

Wręcz przeciwnie, w rozpoczętym roku Anna Wyszkoni planuje stworzyć nowe piosenki. Życzymy powodzenia w obu dziedzinach. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?