Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ania Starmach urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Jurorka „MasterChefa” opublikowała pierwsze zdjęcie z maleństwem

Konrad Szczęsny 13 maja 2021 09:37
Anna Starmach, VIVA! 6/2021; Anna Starmach, VIVA! marzec 2021
Fot. ADAM PLUCIŃSKI/MOVE

Ania Starmach urodziła! Gwiazda TVN zamieściła na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z dzieckiem oraz potwierdziła jego płeć. Chłopiec czy dziewczynka?

Ania Starmach urodziła. Płeć i imię drugiego dziecka jurorki „MasterChefa”

O tym, że spodziewa się drugiego dziecka, Ania Starmach poinformowała za pośrednictwem Instagrama na początku grudnia zeszłego roku. O planach powiększenia rodziny mówiła wcześniej kilka razy. Teraz wraz z mężem powitała na świecie wyczekiwaną pociechę. Już wcześniej w wywiadzie dla „VIVY!” zdradziła, że spodziewają się chłopca. Co do imienia, w rozmowie z Beatą Nowicką potwierdziła, że będzie tradycyjne i polskie. Teraz wszystko stało się jasne...

Gwiazda TVN urodziła chłopca, któremu wraz z mężem nadali imię Gustaw! Szczęśliwa mama potwierdziła to na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

„Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami.Najlepiej ❤️”, napisała.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj także: Anna Starmach o imieniu dla drugiego dziecka: „Będzie to tradycyjne polskie imię”

Druga ciąża Anny Starmach 

Nie ukrywała, że jest gotowa na trudy macierzyństwa. Niemal do końca ciąży pozostawała aktywna zawodowo, zaś jej przebieg chętnie relacjonowała w mediach społecznościowych. Ania Starmach nie miała jednak złudzeń, że przy dwójce dzieci obowiązków będzie naprawdę sporo.

„W drugiej ciąży już nie snuję tej utopijnej wizji, że u mnie będzie inaczej niż u innych mam, że będzie lepiej: różowo i pięknie. Moje życie niewiele się zmieni, zaraz po porodzie pójdę na fitness i odzyskam świetną formę, będę miała porządek w domu, czas na gotowanie, czas dla siebie, czas na randki z mężem… Teraz już wiem, że tak nie będzie! Wiem, co znaczą nieprzespane noce. Jagna była i jest dzieckiem wymagającym. Najwspanialszym na świecie, ale wymagającym. Trochę boję się tego permanentnego zmęczenia przy dwójce dzieci. Szczególnie że prawdopodobnie dosyć szybko wrócę do pracy. Więc układam w głowie całą logistykę przyszłości”, zwierzała się Beacie Nowickiej w „VIVIE!”.

I dodawała, że może liczyć na duże wsparcie męża, Piotra Kuska, z którym ślub wzięła w 2017 roku. Także jej dwuletnia córeczka Jagna nie mogła doczekać się narodzin braciszka. 

Szczęśliwej rodzinie serdecznie gratulujemy!  

Czytaj także: Ania Starmach czule o mężu. Ujawniła nieznany dotąd sekret małżeństwa!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.