Weronika Kostyra 22 marca 2017 17:15
1/5
Ania Rusowicz, VIVA! 2014
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Ania Rusowicz od 10 lat tworzy zgodny związek z mężem, Hubertem Gasiulem, a od niedawna wiadomo, że para spodziewa się pierwszego dziecka. Artystka cieszy się upragnionym szczęściem i tworzy rodzinę, której sama nie miała.

 

Ania Rusowicz o przybranych rodzicach

Gdy miała 7 lat, jej mama, słynna Ada Rusowicz, zginęła w wypadku samochodowym. Jej ojciec, Wojciech Korda, zamieszkał z synem, a mała Ania trafiła na wychowanie do przybranych rodziców – siostry matki, Krystyny Grynicz i jej męża, Adolfa. W młodym wieku przeżyła traumę, ale dzięki miłości przybranych rodziców, których nazywa „mama” i „tata”, uporała się z nią i znalazła własną drogę – postawiła na muzykę.

 

„Rodzice biologiczni kochają swoje dziecko niejako naturalnie, z automatu. A w naszym przypadku było inaczej. Wiem, że to, co od nich dostałam, jest niezwykle wartościowe. Zostałam obdarzona ich uczuciem w sposób niewymuszony. Dali mi szansę na nowe życie. Dlatego myślę, że dziś sama mogę dać innym więcej. Potrafię się dzielić.” - powiedziała w kwietniowym numerze „Pani”

 

Jako nastolatka zmagała się z legendą matki. Była z nią porównywana, bo bywało bolesne. Ania chciała zbuntować się przeciwko muzyce – rozpoczęła studia farmaceutyczne, które porzuciła, studiowała też i ukończyła psychologię. Ostatecznie przeznaczenie okazało się silniejsze. Ania Rusowicz zaczęła śpiewać w zespole Dezire, później z mężem stworzyła zespół IKA. Połączyła ich miłość do muzyki, są bardzo zgodni prywatnie i zawodowo. Mąż jest także jej menadżerem. Co jest tajemnicą ich sukcesu?

 

„Rodzice pokazali mi jak stworzyć wartościowy związek. Dostałam od nich taką bazę, na której mogłam zbudować własne dorosłe życie. Mam poczucie, że udało się nam przerobić traumę na coś wartościowego, trwałego oraz pięknego.”

 

Kontakty Ani Rusowicz z ojcem

Ania Rusowicz od lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem, Wojciechem Kordą. Jego stan zdrowia jest obecnie bardzo zły. Muzyk przeszedł w ostatnich latach cztery udary, cierpi na częściowy niedowład ciała i przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym. Córka jednak go nie odwiedza. Ma mu za złe, że po śmierci mamy porzucił ją, a sam został z 13-letnim wówczas Bartkiem. Niedawno Wojciech Korda dowiedział się o ciąży córki z mediów i powiedział, że przed śmiercią chciałby zobaczyć wnuka i pogodzić się z córką. Ania Rusowicz nie odnosi się publicznie do tych informacji.

 

Zobacz także: Zmysłowy teledysk z udziałem seksownej Natalie Portman. Zobacz, czym gwiazda zaskoczyła fanów

2/5
Ania Rusowicz, Viva! czerwiec 2014
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5
3/5
Ania Rusowicz, Viva! czerwiec 2014
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5
4/5
Ania Rusowicz, Viva! czerwiec 2014
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5
5/5
Anna Rusowicz
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/5

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.