Angelina Jolie
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Oto dowód na to, że pogłoski o depresji Angeliny okazały się przesadzone

Olga Figaszewska 4 stycznia 2017 13:15
Angelina Jolie
Fot. FORUM

Ich związek trwał 12 lat. Po tym, jak ogłosili swoje rozstanie, eksmałżonkowie odeszli w cień, a fani nie mogą w to uwierzyć do dziś. Angelina Jolie pierwszy raz od czasu rozstania zabrała głos w listopadzie ubiegłego roku. Tym razem cały świat obiegły zdjęcia uśmiechniętej Jolie wraz z dziećmi.

 

Zobacz też: Angelina po raz pierwszy od rozstania zabrała głos. Ale tajemniczy wpis zniknął. Dlaczego?

 

Angelina dość długo ukrywała się przed mediami, chroniła prywatność swojej rodziny. W tym celu osiedliła się w jednej z najlepiej strzeżonych posiadłości w Hollywood.  Nadal nie została rozstrzygnięta sprawa opieki nad dziećmi, która ciągnie się między Bradem a Jolie od kilku miesięcy. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka zdecydowała się spędzić Boże Narodzenie w Kolorado z dala od świata. Tam też zostały jej zrobione zdjęcia podczas rodzinnego spaceru z Shiloh i Knox’em. Jedno jest pewne, Angelina uśmiecha się po raz pierwszy od dawna.

 

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

 

Jak skończy się sądowa batalia Brangeliny? Tego jeszcze nie możemy być pewni, aż do czasu sądowego ustalenia podziału opieki. Aktorka utrzymuje tymczasową opiekę nad dziećmi, a Brad Pitt po raz ostatni spędził z nimi kilka godzin w Boże Narodzenie. Tuż przed świętami, zarzucił jej, że ta nie dba o dobro dzieci.

 

Zobacz też: Punkt zwrotny w sprawie Brada Pitta i Angeliny Jolie? Tym razem to aktor zarzuca byłej partnerce brak troski o dzieci

 

Angelina przerwa milczenie

 

W listopadzie na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym gwiazda wygłosiła przemówienie w ramach swojej działalności charytatywnej dla Międzynarodowego Trybunału Karnego. Wsparła politykę budowania świadomości ludzi, w kwestii praw najmłodszych, usprawnienia procesu zmiany przepisów, dotyczących bezpieczeństwa dzieci, a także zaostrzenia kar dla ludzi, którzy się nad nimi znęcają. Jednak największą uwagę mediów przykuł wygląd i zachowanie gwiazdy. Ubrana skromnie w prosty, czarny kostium. Spokojna, wyważona. Jednak było po niej widać stres i przemęczenie odbijają się na jej wyglądzie.

 

Polecamy też: Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!