Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2016 13:15
Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

Angelina Jolie widocznie źle znosi medialne zamieszanie wokół jej rozwodu z Bradem Pittem. Aktorka na najnowszych zdjęciach wykonanych w Los Angeles jest wyraźnie chudsza, bardziej przygarbiona, zaś jej twarz wydaje się zatroskana i blada. To pierwsze zdjęcia gwiazdy, jakie zrobiono jej od czasu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z mężem.

 

Polecamy też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

 

Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

Paparazzi udało się zrobić aktorce zdjęcia, gdy wychodziła z hotelu w Los Angeles. Ubrana na czarno, sprawiała wrażenie zmęczonej i wyczerpanej. Jej twarz, zasłonięta okularami, miała wyraźnie wyostrzone rysy. Angelina nie uśmiechała się, była przygarbiona, zaś obserwatorzy twierdzą, że schudła. Wszystko ma związek z zamieszaniem medialnym, jakie we wrześniu tego roku wywołała wiadomość o jej rozstaniu z Bradem Pittem. To właśnie Jolie podjęła tę decyzję i złożyła papiery rozwodowe, jako powód podając „różnice nie do pogodzenia”. Choć przewidywano, że przepychanki między parą będą długie i burzliwe, ostatnio okazało się, że w kwestii opieki nad dziećmi dogadali się po cichu.

 

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

 

Angelina Jolie po decyzji o rozwodzie z Bradem Pittem

Aktorka, gdy wiadomość obiegła media, zaszyła się z dziećmi w wynajętej willi w Malibu. Jednak tam wyśledzili ją fotoreporterzy, więc Jolie postanowiła przenieść się w inne miejsce. W tych trudnych chwilach, od momentu podjęcia decyzji o rozstaniu, utrzymuje kontakt tylko z bratem Jamesem. To on pomaga jej w opiece nad szóstką dzieci.

 

Nowe fakty w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Doniesienia zachodniej prasy wskazują na to, że do podjęcia przez aktorkę decyzji o rozstaniu przyczyniły się... wpływowe działaczki humanitarne, czyli Arminka Helic i Chloe Dalton! Prywatnie tworzą one parę. Ponoć Jolie poznała je jeszcze w 2012 r. Początkowo ich znajomość miała jedynie zawodowy charakter.
Z czasem jednak stały się kimś w rodzaju doradczyń gwiazdy, ponoć namawiały ją regularnie do przeprowadzki do Londynu (dzięki temu zapewniłyby sobie większy posłuch w środowisku, w którym działają), a w tej kwestii na drodze stał im właśnie Brad Pitt. 

 

Magazyn „The Sun” nazwał Helic i Dalton „dwiema wiedźmami”, które miały zauroczyć Jolie - choć same najpierw „wpadły w jej sieć”. Długoletni znajomy aktorskiej pary zdradził, jak wyglądała prawda.

Trzymają się razem i w tym układzie to Brad przegrywa. Chloe i Arminka łatwo wpadły w sieć Angeliny. Ona jest uwodzicielką najwyższej próby. Jestem przekonany, że to je odurzyło, bo gdy Angie tylko chce, może być jak narkotyk”.

 

Doradzały jej: „Powinnaś spędzać więcej czasu z nami i robić sobie przerwy od Brada”. Zapraszały ją do rodzinnej posiadłości w Yorkshire albo do Bośni, żeby odwiedzić rodzinę Arminki. Można było je przyłapać na szeptaniu Angelinie do ucha, po jednej z każdej strony. A gdy tylko się weszło do pomieszczenia, nagle milkły” - twierdzi informator.

 

Polecamy też: Angelina i Brad dogadali się w głównej kwestii opieki nad dziećmi. Na co zgodził się aktor?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.