Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu

Konrad Szczęsny 14 grudnia 2016 13:15
Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

Angelina Jolie widocznie źle znosi medialne zamieszanie wokół jej rozwodu z Bradem Pittem. Aktorka na najnowszych zdjęciach wykonanych w Los Angeles jest wyraźnie chudsza, bardziej przygarbiona, zaś jej twarz wydaje się zatroskana i blada. To pierwsze zdjęcia gwiazdy, jakie zrobiono jej od czasu ogłoszenia decyzji o rozstaniu z mężem.

 

Polecamy też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

 

Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

Paparazzi udało się zrobić aktorce zdjęcia, gdy wychodziła z hotelu w Los Angeles. Ubrana na czarno, sprawiała wrażenie zmęczonej i wyczerpanej. Jej twarz, zasłonięta okularami, miała wyraźnie wyostrzone rysy. Angelina nie uśmiechała się, była przygarbiona, zaś obserwatorzy twierdzą, że schudła. Wszystko ma związek z zamieszaniem medialnym, jakie we wrześniu tego roku wywołała wiadomość o jej rozstaniu z Bradem Pittem. To właśnie Jolie podjęła tę decyzję i złożyła papiery rozwodowe, jako powód podając „różnice nie do pogodzenia”. Choć przewidywano, że przepychanki między parą będą długie i burzliwe, ostatnio okazało się, że w kwestii opieki nad dziećmi dogadali się po cichu.

 

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. Forum

 

Angelina Jolie po decyzji o rozwodzie z Bradem Pittem

Aktorka, gdy wiadomość obiegła media, zaszyła się z dziećmi w wynajętej willi w Malibu. Jednak tam wyśledzili ją fotoreporterzy, więc Jolie postanowiła przenieść się w inne miejsce. W tych trudnych chwilach, od momentu podjęcia decyzji o rozstaniu, utrzymuje kontakt tylko z bratem Jamesem. To on pomaga jej w opiece nad szóstką dzieci.

 

Nowe fakty w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta

Doniesienia zachodniej prasy wskazują na to, że do podjęcia przez aktorkę decyzji o rozstaniu przyczyniły się... wpływowe działaczki humanitarne, czyli Arminka Helic i Chloe Dalton! Prywatnie tworzą one parę. Ponoć Jolie poznała je jeszcze w 2012 r. Początkowo ich znajomość miała jedynie zawodowy charakter.
Z czasem jednak stały się kimś w rodzaju doradczyń gwiazdy, ponoć namawiały ją regularnie do przeprowadzki do Londynu (dzięki temu zapewniłyby sobie większy posłuch w środowisku, w którym działają), a w tej kwestii na drodze stał im właśnie Brad Pitt. 

 

Magazyn „The Sun” nazwał Helic i Dalton „dwiema wiedźmami”, które miały zauroczyć Jolie - choć same najpierw „wpadły w jej sieć”. Długoletni znajomy aktorskiej pary zdradził, jak wyglądała prawda.

Trzymają się razem i w tym układzie to Brad przegrywa. Chloe i Arminka łatwo wpadły w sieć Angeliny. Ona jest uwodzicielką najwyższej próby. Jestem przekonany, że to je odurzyło, bo gdy Angie tylko chce, może być jak narkotyk”.

 

Doradzały jej: „Powinnaś spędzać więcej czasu z nami i robić sobie przerwy od Brada”. Zapraszały ją do rodzinnej posiadłości w Yorkshire albo do Bośni, żeby odwiedzić rodzinę Arminki. Można było je przyłapać na szeptaniu Angelinie do ucha, po jednej z każdej strony. A gdy tylko się weszło do pomieszczenia, nagle milkły” - twierdzi informator.

 

Polecamy też: Angelina i Brad dogadali się w głównej kwestii opieki nad dziećmi. Na co zgodził się aktor?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.