Katarzyna Piątkowska 7 grudnia 2016 10:45
1/6
Angelina Jolie, Brad Pitt
Copyright @Viva!
1/6

Ich prawnicy spotykali się kilka miesięcy, by ustalić warunki opieki nad dziećmi. Angelina i Brad nie widzieli się w tym czasie ani razu. Nic dziwnego - aktorka zarzuciła mężowi znęcanie się nad dziećmi i zażywanie narkotyków. Próbowała zupełnie odizolować go od Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh oraz bliźniaków Vivienne i Knoxa.

 

Zestaw szczoteczek ORAL-B PRO 790 BK Cross Action

Zadbaj o uśmiech swój i swojego partnera! Już teraz wypróbuj zestaw szczoteczek Oral-B za 379 PLN z darmową dostawą

 

 

Czytaj też: Śmierć miłości! Wszystkie powody rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta

 

2/6
Angelina Jolie, Brad Pitt
Copyright @Viva!
2/6

Wygląda jednak na to, że wojny państwa Jolie - Pitt jednak nie będzie. Albo będzie, ale jednak mniej burzliwa niż moglibyśmy się spodziewać. Brad Pitt dla dobra dzieci zgodził się na warunki stawiane mu przez Angelinę Jolie, które ta spisała tuż po złożeniu pozwu rozwodowego. 

 

Czytaj też: Clooney pogrążony w smutku, Adele przerywa koncert. Reakcje świata na rozwód stulecia

3/6
Angelina Jolie, Brad Pitt
Copyright @Viva!
3/6

Wygląda więc na to, że kilkumiesięczne negocjacje, które w imieniu, już wkrótce ex-małżonków, prowadzili prawnicy nie przyniosły takich efektów jakich spodziewałby się stęskniony za dziećmi ojciec. Co tydzień będzie musiał się poddawać badaniu na obecność narkotyków we krwi i nadal będzie musiał uczęszczać na terapię - grupową i indywidualną. Ich kontakty nadal będą niezwykle ograniczone, będzie mógł nadal widywać się z nimi tylko pod okiem terapeutów. 

 

Czytaj też: Pitt agresywny? Jolie wraca do kochanki? A oni tak się kiedyś kochali... Najpiękniejsze zdjęcia pary

4/6
Angelina Jolie, Brad Pitt
Copyright @Viva!
4/6

I na razie musi im to wystarczyć, bo Angelina nie chce ustąpić nawet o krok, mimo że Pitt został oczyszczony ze stawianych mu zarzutów.

Czekamy na dalszy ciąg wojny najsłynniejszego małżeństwa świata. 

 

Czytaj też: Zalewa się łzami i jest w złym stanie. Co się dzieje z Bradem Pittem?

5/6
Angelina Jolie i Brad Pitt
Copyright @East News
5/6

6/6
Angelina Jolie, Brad Pitt
Copyright @Viva!
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?