Brad Pitt
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Punkt zwrotny w sprawie Brada Pitta i Angeliny Jolie? Tym razem to aktor zarzuca byłej partnerce brak troski o dzieci

Weronika Bruździak-Gębura 3 stycznia 2017 19:46
Brad Pitt
Fot. Getty Images

Brad Pitt od rozstania z Angeliną Jolie tylko kilka razy widział się z dziećmi. Ostatnie spotkanie miało miejsce w Boże Narodzenie. Tuż przed świętami aktor zarzucił byłej partnerce, że ta nie dba o dobro dzieci.

 

W rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta wielu fanów aktorskiej pary nie może uwierzyć do dziś. Poznali się dwanaście lat temu na planie filmu „Pan i Pani Smith”, gdy Pitt był mężem Jennifer Aniston. Pobrali dopiero w 2014 roku, w dużej mierze ze względu na dzieci. Wspólnie wychowywali szóstkę: Maddoxa (15), Paxa (13), Zaharę (11), Shiloh (10) oraz ośmioletnie bliźniaki, Knoxa i Vivienne.

 

Brad Pitt widział się z dziećmi w Boże Narodzenie

Pod koniec września ubiegłego roku ogłosili rozstanie. Aktorka oskarżyła byłego partnera o przemoc wobec dzieci, problemy z agresją oraz nadużywanie alkoholu i narkotyków. Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Jolie dostała tymczasową opiekę nad dziećmi.

 

Od czasu rozstania z Jolie, aktor widział się z nimi zaledwie trzy razy i to w obecności psychologa. Ostatnie spotkanie odbyło się w Boże Narodzenie i trwało tylko cztery godziny. Miało miejsce w domu aktora, co nie spodobało się Angelinie Jolie, która chciała, aby Pitt spotkał się z dziećmi w wynajmowanym przez nią domu w Malibu, by móc kontrolować sytuację. Na szczęście dla Pitta, psycholog odmówił takiego rozwiązania i pozwolił na spotkanie sam na sam z dziećmi.

 

Brad Pitt dalej kocha Angelinę Jolie?

„Każda wizyta u dzieci to dla niego prawdziwe piekło” donosi w amerykańskim tabloidzie „The Sun” znajomy aktora. „Brad jest złamanym człowiekiem. Czuje się zdradzony przez kobietę, którą nadal kocha. Tęskni za nią cały czas, pomimo tego wszystkiego, co się między nimi wydarzyło. Uważa, że Angelina dokonała impulsywnej decyzji o rozwodzie i sama jej teraz żałuje. Nie umie jednak wyjść z tej sytuacji z twarzą” – twierdzi rozmówca gazety.

 

Aktor ma pretensje do byłej partnerki

Pitt ma jednak pretensje do Angeliny Jolie za to, że zdradziła prasie szczegóły ugody dotyczące opieki nad dziećmi oraz że ujawniła nazwiska ich terapeutów. Jego zdaniem w ten sposób naruszyła prywatność i dobro dzieci. Dlatego pod koniec grudnia zwrócił się do sądu z prośbą, by ten dopilnował, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Jego zdaniem byłej partnerce brakuje mechanizmu samokontroli.

 

Polecamy też: Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu​

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.