Angelina Jolie o Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Angelina Jolie o rozpadzie małżeństwa Jennifer Aniston. Padły mocne słowa!

Tego nikt się nie spodziewał!

Gabriela Czernecka 21 lutego 2018 13:35
Angelina Jolie o Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Angelina Jolie skomentowała rozpad związku Jennifer Aniston z Justinem Therouxem. Jak się okazuje, była żona Brada Pitta nie jest zaskoczona, że związek Jennifer i Justina nie przetrwał próby czasu. Jak Angelina Jolie skomentowała doniesienia o tym, że Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się? Padły mocne słowa!

Angelina Jolie o pierwszej żonie Pitta

O tym, że Angelina Jolie i Jennifer Aniston nie przepadają za sobą wiadomo nie od dziś. Wszystko ma związek z byłym mężem obu pań, Bradem Pittem. Żoną aktora była Jennifer Aniston (2000-2005). Niestety para rozstała się i choć Jenn w jednym z wywiadów wprost wyznała, że Brad porzucił ją dla Angeliny Jolie, to sam Brad zapewniał, że nigdy nie zdradzał żony. Ostatecznie Angelina Jolie i Brad Pitt zostali parą, a Jennifer Aniston niestrudzenie poszukiwała miłości.

Spotykała się m.in. z Vince’em Vaughnem czy Johnem Mayerem. Wielkim zaskoczeniem okazał się więc jej cichy ślub z aktorem Justinem Therouxem. Niewielu wiedziało, że para w ogóle się spotyka! Wydawali się parą idealną, a fani cieszyli się, że aktorka wreszcie odnalazła szczęście w miłości. Niestety 15 lutego 2018 roku Justin Theroux i Jennifer Aniston ogłosili separację. Dlaczego?

Podobno już od jakiegoś czasu para się nie dogadywała. Ich rozstanie nabrało teraz szczególnego znaczenia, gdyż w 2016 roku Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili, że się rozwodzą. Pisano, że Brad odnowił kontakty z pierwszą żoną. Fani zaczęli sugerować, że bardzo możliwe, że byli kochankowie, czyli Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu będą razem!

Angelina Jolie o Jennifer Aniston

Czy faktycznie Brad Pitt zamierza zawalczyć o serce Jennifer Aniston? Jak na razie nie wiadomo. Serwis Hollywoodlife.com postanowił jednak sprawdzić, jak Angelina Jolie zareagowała na informację o rozpadzie związku Aniston i czy interesuje się życiem uczuciowym byłego męża.

Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego

Według Hollywoodlife.com, Angelina Jolie nie śledzi informacji na swój temat w sieci, a wiadomość o rozstaniu Jennifer i Justina otrzymała od jednego ze swoich znajomych. Jak skomentowała to zdarzenie?

„Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem. Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem”, twierdzi źródło hollywoodlife.com.

Dość ostre słowa o Jennifer nie są jednak zaskoczeniem. Panie od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu, co tylko potwierdziło niezręczne spotkanie obu pań na rozdaniu Złotych Globów 2018. Zamiast tworzyć nieprzyjemne sytuacje i doprowadzać do skandalu, umiejętnie mijały się na czerwonej dywanie i podczas całej imprezy unikały się jak ognia.

Nic dziwnego, że Angelina Jolie w tak dobitny sposób zareagowała na doniesienia o rozpadzie związku Aniston. Jennifer i Brad Pitt odnowili niedawno swoje relacje. Podobno aktor przedstawił byłej ukochanej swoje dzieci, razem spędzają czas, często do siebie dzwonią... Czyżby szykował się powrót jednej z najpiękniejszych par Hollywood? To byłoby dopiero wydarzenie!  

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. EastNews

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. ONS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.