Angelina Jolie zakochana? Przyłapano ją na randce ze znanym muzykiem
Fot. Michael Loccisano/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie jest zakochana? Aktorkę przyłapano na randce ze znanym muzykiem

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów

Ksenia Krasko 5 lipca 2021 15:50
Angelina Jolie zakochana? Przyłapano ją na randce ze znanym muzykiem
Fot. Michael Loccisano/Getty Images

Zachodnie media piszą o Angelinie Jolie zazwyczaj wtedy, kiedy mają nowe informacje o kulisach trudnego rozwodu gwiazdy z Bradem Pittem. Co jakiś czas pojawiają się jednak plotki o nowych romansach filmowej Pani Smith, a ostatnie doniesienia sugerowały, że aktorka miała odnowić bliską znajomość z byłym mężem, Jonnym Lee Millerem. Dowodów na wielki powrót nie znaleziono, ale Jolie przyłapano niedawno na randce ze znanym muzykiem, i teraz to on jest głównym „kandydatem” na jej nową miłość.

Zobacz też: Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem. Żałuje rozwodu z Jonnym Lee Millerem?

Angelina Jolie i The Weeknd są parą?

Jak sugeruje amerykańska prasa, randka 46-letniej Angeliny Jolie i 31-letniego wokalisty The Weeknd to nie przypadek. Według informatorów licznych tabloidów i paparazzi, którzy polowali na zdjęcia pary, aktorka i muzyk zjedli kolację w modnej włoskiej restauracji „Giorgio Baldi” w Los Angeles. Widać było, że dobrze się bawili w swoim towarzystwie i rozmawiali przez kilka godzin. Lokal opuścili osobno.

Naoczni świadkowie twierdzą, że spotkanie było przyjacielskie, ponieważ nie zauważyli żadnych przejawów czułości. Natomiast osoba z bliskiego kręgu artysty stwierdziła w rozmowie z PageSix, że była to zwykła biznesowa kolacja – The Weeknd koncentruje się teraz na wejściu do branży filmowej. Został producentem i scenarzystą nowego serialu HBO „The Idol”, w którym zagra również główną rolę.

Angelina Jolie zakochana? Przyłapano ją na randce ze znanym muzykiem
Fot. Kurt Krieger/Corbis via Getty Images

The Weeknd - kim jest?

Kim jest The Weeknd? Abel Tesfaye podbił rynek muzyczny swoim nietypowym głosem, ale media chętnie rozpisują się także o jego życiu osobistym. Spotykał się między innymi z Seleną Gomez i Bellą Hadid, z którą ostatecznie miał rozstać się w 2019 roku. Pomimo upływu kilku lat, doniesienia o romansie artysty z modelką co jakiś czas powracają, ponieważ uważa się, że wciąż są razem, ale nie chcą tego afiszować.

Zobacz też: Modelka Bella Hadid opowiedziała o swojej walce z depresją

Niektóre zachodnie redakcje przypomniały, że w 2016 roku, kiedy Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód, Brad Pitt miał „bezwstydnie flirtować” z Seleną Gomez, która była wówczas dziewczyną właśnie The Weeknda. Wątpliwe jest jednak, że aktorka i muzyk rozmawiali na ten temat podczas kolacji...

Artyści prawdopodobnie spotkali się jednak w prawach zawodowych – Jolie ma wpływy w branży filmowej i może pomóc Tesfaye. Czy współpraca dojdzie do skutku? Zapewne przekonamy się o tym już niedługo. 

Co łączy Angelinę Jolie i The Weeknd?
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images for Harper's BAZAAR

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.