Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem
Fot. Gregory Pace/FilmMagic/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem. Żałuje rozwodu z Jonnym Lee Millerem?

Czy Angelina Jolie i Jonny Lee Miller wrócą do siebie?

Dorota Falkowska 14 czerwca 2021 19:01
Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem
Fot. Gregory Pace/FilmMagic/Getty Images

Zachodnie media przyłapały Angelinę Jolie na tym, jak opuszczała mieszkanie byłego męża! Aktorka odwiedziła Nowy Jork wraz z siódemką dzieci, żeby świętować swoje 46. urodziny. Przy okazji spotkała się ze swoim eks w jego mieszkaniu. 

Angelina Jolie na randce z byłym mężem?

Paparazzi z „Page six” nakryli Jolie, kiedy ta z butelką drogiego wina w ręku wchodziła do budynku w dzielnicy Dumbo na Brooklynie, gdzie mieszka Jonny Lee Miller. Na piątkowe, wieczorne spotkanie stawiła się sama, bez żadnej ochrony. Z budynku wyszła trzy godziny później, ok. 22:30.

Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem
Fot. United Artists/Getty Images

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller: jak się poznali?

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller dzielą wspólną przeszłość. Ich znajomość rozpoczęła się na planie filmu „Hakerzy” w 1995 r. Nie mieli ze sobą kontaktu po zakończonych zdjęciach, ale ich drogi znowu się zeszły, a już na początku następnego roku para wzięła ślub. Rozstali się zaledwie po roku. Dwa lata byli w separacji, a w 1999 roku złożyli pozew o rozwód. 

Mimo burzliwej przeszłości para pozostaje w dobrych i życzliwych stosunkach. Zapytana o swojego pierwszego męża, Jolie zawsze wypowiadała się o nim w samych superlatywach, a za zakończenie ich związku obarczała winą zbyt młody wiek i niedojrzałość. Aktorka w dniu ślubu miała zaledwie 21 lat, a jej mąż 24. 

„Jonny i ja nigdy się nie kłóciliśmy i nigdy się nie skrzywdziliśmy. Naprawdę chciałam być jego żoną. Naprawdę chciałam się zaangażować” - mówiła po latach.

W jednym z wywiadów Jolie zwierzyła się, że jej zerwanie z Jonnym było prawdopodobnie najgłupszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiła.

Zobacz też: Angelina Jolie świętuje 46. urodziny! Jak zmieniała się przez lata?

Czy Angelina Jolie i Jonny Lee Miller są razem?

Za Angeliną Jolie bardzo trudny i pełen wyzwań czas. Po pięciu latach batalii sądowej o wyłączną opiekę nad dziećmi, którą toczyła z Bradem Pittem, ostatecznie sąd podjął decyzję o przyznanie części praw byłemu mężowi aktorki. Jolie jest oburzona tą decyzją i będzie się co do niej odwoływać. Biorąc pod uwagę, że do dziś pozostają z Millerem w bardzo dobrej relacji, być może aktorka w ubiegły piątek szukała pocieszenia w jego ramionach. Czy to tylko przyjaźń, czy może stara miłość nie rdzewieje? Jonny również od trzech lat jest singlem, więc okoliczności dla tej pary są bardzo sprzyjające! 

Angelina Jolie spotkała się z byłym mężem
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?