Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie i Brad Pitt chcą wręczyć dzieciom zdumiewający prezent!

Jego koszt przyprawia o zawrót głowy

Sabina Zięba 23 czerwca 2020 06:15
Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Angelina Jolie i Brad Pitt zaskoczyli swoją decyzją! Choć uchodzą raczej za racjonalnych oraz zdroworozsądkowych rodziców, ten pomysł pokazuje ich z całkiem innej strony. Byli małżonkowie, by ucieszyć szóstkę swoich dzieci, postanowili kupić im szalony prezent. Nie uwierzycie, jaki!

Prezent Jolie i Pitta dla dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata uchodzili za doskonałe małżeństwo, aż do momentu, gdy w 2016 roku media obiegła wiadomość, że para rozstaje się przez alkoholizm aktora. Rozwiedli się w atmosferze skandalu i od tamtej pory próbują zbudować poprawne relacje. Mimo wszystko w najnowszym wywiadzie dla Vogue Indie Angelina wyznała, że nie żałuje rozstania, choć ich dzieci wychowywane są teraz w rozbitej rodzinie. Powiedziała: „Zakończyłam ten związek dla dobra mojej rodziny. To była właściwa decyzja”.

Wiadomo, że Angelina Jolie na co dzień zajmuje się pociechami, natomiast Brad, choć napotyka problemy w komunikacji z najmłodszymi członkami rodziny, stara się odzyskać ich zaufanie i być dobrym ojcem. Teraz  byli małżonkowie wspólnie podjęli zaskakującą decyzję, a wszystko po to, by ucieszyć ukochane dzieci.

National Enquirer ujawnił informację, że Jolie i Pitt chcą kupić... własne królestwo zwierząt! Informator  magazynu podaje: „Dzieci zawsze kochały zwierzęta, ale ostatnio przeszły na inny poziom i chcą mieć swoje własne zoo”.

Podobno przystojny aktor zgodził się zainstalować ogromne akwarium z wszelkiego rodzaju rybami, dla których owe środowisko będzie jak najbardziej zbliżone do naturalnych warunków. Ponadto zwerbował swój personel do pomocy przy projekcie. Z kolei Angelina zgodziła się, by od tego zaczęli budować prywatne zoo. Czytamy: „Brad postrzega to jako sposób na odbudowanie relacji ze swoimi dziećmi, ale Angelina chce to zrobić, aby potwierdzić jej władzę nad dziećmi – bo ostatecznie to ona ma ostatnie zdanie, więc tak poprowadziła rozmowę, że zasługa w większej części przypadnie właśnie jej”.

Myślicie, że to pomoże odbudować ich poprawne kontakty?  

Angelina Jolie i Brad Pitt z ich najstarszym synem, Maddoxem

Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.