Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie adoptuje siódme dziecko!

Nie mogła tego zrobić wcześniej przez... Brada Pitta

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 15:00
Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Angelina Jolie od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Choć już przed relacją z Bradem Pittem adoptowała dwójkę dzieci, to właśnie z nim wychowywała całą szóstkę. Okazuje się, że chciała mieć kolejną pociechę, lecz nie wyrażał na to zgody popularny aktor. Teraz, gdy sfinalizują rozwód, artystka pragnie powiększyć rodzinę.

Dzieci Angeliny Jolie

Pierwszym dzieckiem Angelina Jolie zajęła się w 2002 roku. Maddox urodził się w Kambodży, gdzie został oddany przez matkę do sierocińca. Kolejnej adopcji aktorka dokonała trzy lata później. Zahara przyszła na świat w Etiopii, a po przybyciu do Stanów Zjednoczonych, została hospitalizowana z powodu odwodnienia oraz niedożywienia. Rok później artystka urodziła pierwszą biologiczną córkę ze związku z Bradem, Shiloh, a następnie adoptowała trzyletniego chłopca z Wietnamu o imieniu Pax. W 2008 roku urodziła bliźniaki, chłopca Knoxa i dziewczynkę Vivienne. Od tamtej pory z Pittem nie powiększali swojej rodziny, choć teraz wiadomo, że Angelina bardzo o tym marzyła.

Magazyn Globe donosi, że gdy już wszystkie sprawy rozwodowe jej i Brada Pitta zostaną sfinalizowane, adoptuje siódme dziecko. Jeszcze podczas trwania ich związku aktor nie chciał o tym słyszeć. Czytamy: „Angelina chce móc zostać w domu z nowym dzieckiem i pomóc jego rodzeństwu przyzwyczaić się do niego, a dodatkowo żyć w stylu, do którego przywykła”.

Wiadomo, że najstarszy syn Jolie poszedł już na studia i aktorka odczuwa syndrom „pustego gniazda”. Najmłodsze bliźniaki mają już 11 lat. Artystka boi się, że kilka lat i ich również zabraknie: „Bez dzieci byłaby zagubiona i samotna i boi się dnia, w którym się wyprowadzą. Angie powiedziała im, że mogą mieszkać w domu tak długo, jak chcą, ale prawdopodobnie w pewnym momencie będą chciały wyfrunąć z gniazda”.

Pod uwagę bierze Chiny, Syrię, Etiopię i inne części Afryki: „Planuje odwiedzić domy dziecka na całym świecie, dopóki nie znajdzie tego wymarzonego”.

Myślicie, że uszczęśliwi kolejnego malca?  

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.