Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
z życia gwiazd

Andrzej Piaseczny wróci do „Tańca z Gwiazdami" jako tancerz? Jasna deklaracja artysty!

Jest szansa, że wystąpi na parkiecie?

Marcjanna Maryszewska 4 maja 2022 10:16
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny związał się w ubiegłym roku z Polsatem i zasiadł w jury programu „Taniec z Gwiazdami”. Wieść rozeszła się szerokim echem, a fani piosenkarza wprost nie posiadali się ze szczęścia. Wiele jest osób, które chciałyby ponownie ujrzeć gwiazdora w show, lecz niekoniecznie u boku reszty jurorów… Za to jako tancerza na parkiecie! A co na to Andrzej Piaseczny? Wokalista zdradził, co sądzi o tym pomyśle.

Andrzej Piaseczny pojawi się w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Piosenkarz doskonale sprawdził się w roli jurora i cieszył się ogromną sympatią wśród widzów telewizyjnego show. Andrzej Piaseczny, choć w przeszłości o programie nie wypowiadał się w samych superlatywach, chętnie przyjął propozycję udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. W rozmowie z VIVĄ zdradził jednak, że gdy zbliżał się czas nagrań, tym więcej pojawiało go wątpliwości…

„To jest stres, żeby nie dać jakiejś gafy, nie pomylić rodzaju tańca czy ładnie spuentować. Kiedy propozycja zostania jurorem do mnie dotarła, nie wahałem się nawet 10 sekund, ale im było bliżej do pierwszego programu, to pytałem sam siebie - chłopie, co ty sobie zrobiłeś?!” - mówił w wywiadzie.

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021

Fani nie ukrywają, że raz jeszcze chętnie ujrzeliby piosenkarza u boku Ivony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego. Gdy podczas ostatniej transmisji na żywo odpowiadał na pytania widzów, sam przyznał, że ma nadzieję na propozycję udziału w kolejnej edycji show.

„Chcę powiedzieć, że telewizja to jest takie medium, gdzie wszystko wydarza się z sezonu na sezon i nie mamy tu kontraktów długoterminowych podpisanych na wiele lat. Kiedy tylko dostanę takie zaproszenie, to z całą pewnością podzielę się tą informacją.”

Czytaj także: Eurowizja 2022: Krystian Ochman jest już po pierwszej próbie w Turynie

Andrzej Piaseczny na parkiecie w „Tańcu z Gwiazdami… Co sądzi o tym pomyśle?

Wokalista został zapytany również o to, czy zdecydowałby wystąpić w show… jako tancerz! Andrzej Piaseczny musiał zastanowić się nad nietypowym pomysłem internautów. „Niechże się zastanowię... Moja obecna pozycja troszkę bardziej mi odpowiada” - odpowiedział ostatecznie.

Już w przeszłości Iwona Pavlović gorąco namawiała go do wyjścia na parkiet, ale Andrzej Piaseczny najwidoczniej na dobre zagrzał już sobie miejsce na krześle jury!

Przy okazji na transmisji zdradził, jakie inne programy rozrywkowe mogłyby go zainteresować. Okazuje się, że piosenkarz byłby skłonny wystąpić w „Mask Singer”, ale zdecydowanie odmówiłby propozycji udziału w „Azja Express”. „Lubię podróżować, czasem zdarza mi się podróżować z plecakiem, ale wyścigi tego rodzaju raczej mnie nie kręcą” - tłumaczył.  

Sprawdź również: Jacek Wójcicki zdobył sympatię jako Pan Tenorek. Jak dziś wygląda jego życie? 

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba
Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.